برچسب هولوگرام چیست؟

انواع برچسب هولوگرامی می تواند یکی از نوآورترین وقابل توجه ترین ابزار بازاریابی در اختیار شما باشد. نه تنها فوق العاده پیچیده و قابل توجه به نظر میرسند، بلکه تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مشتریان ایجاد می کنند. طراحی متمایز برچسب هولوگرام برای شرکت شما می تواند کسب و کار حرفه ای شما را نشان دهد و اینکه چطور هر جنبه ای از ارتباطات خود را به طور جدی اتخاذ می کنید. بهتر از همه، کارت های کسب و کار باریک با یک برچسب امنیتی هولوگرام هستند که به آسانی در هر جا قابل حمل هستند، بنابراین همیشه شما چیزی برای شرکای تجاری، خریداران و مشتریان در دست دارید. آنها خصیصه ای بسیار بیشتر از کارت های کسب و کار منظم دارند، بنابراین به شما کمک می کنند تا تاثیری پایدار ایجاد کنید تا موجب شگفتی هر کسی شود که آن را دریافت می کند!

همچنین برچسب های هولوگرامی برای جلوگیری از جعل، دزدی، دستکاری و سرقت استفاده می شوند. یکی از انواع آن در صورت جدانمودن، سطح برچسب نیز خراب می شود و این برچسب ها یکبار مصرف هستند. نوع دیگری از آن ها دائمی بوده، و حتی در صورت جداشدن، سطح برچسب همچنان در وضعیت خوبی خواهد بود. تصویر هولوگرام دارای طراحی خاصی است که قابل کپی شدن با اسکن نیست و مانع از سرقت و جعل می شود.

برچسب هولوگرامی

انواع برچسب هولوگرامی و راهکارهای تاثیر بر مشتریان

بحث کوچکی که به وضوح بارها بارها تکرار شده است یا کمک بیشتری نمی کند که رابطه دوستانه واقعی با مردم ایجاد شود. صحبت با مشتریان و خریداران مانند اینکه آنها افرادی واقعی هستند، و به طور فعال به آنچه شما می گویید گوش می دهند و اجازه دهید تا جریان گفتگو به طور طبیعی پیش رود. و این بخش بزرگی است که نشان می دهد افراد بیشتر از یک معامله کسب و کار با شما هستند.

ارائه یک پاسخ فوری

شما ممکن است با جنبه های دیگر کسب و کار مشغول باشید، اما زمانی که کسی با شما تماس بگیرد سعی کنید بدون اتلاف وقت پاسخ دهید. گفتن اینکه “ظرف ۴۸ ساعت” با شما تماس میگیرم می تواند خسته کننده باشد، و احتمال این وجود دارد که آنها به دنبال رقیبی باشند که سریعتر پاسخگو است. حتی اگر نمی توانید پاسخی قطعی ارائه کنید، توضیح شما بتواند این پیام را برساند و اینکه شما هرچه زودتر با آنها تماس می گیرید راه حلی است که می تواند از آنها دلجویی کرده و آنها را علاقه مند به کسب و کار خود نگه دارید.

لیبل های هولوگرامی

نیازسنجی مشتریان

و آن نیاز را به آنها برگردانید! با در نظر گرفتن زمان از آنها سوال بپرسید و اینکه دقیقا آنها به چه نیاز دارند، بنابراین شما می توانید بهترین راه حل سفارشی را به آنها ارائه کنید. زمانی که آنها تلاش زیاد شما را می بینند تحت تاثیر قرار گرفته و وفاداری آنها افزایش خواهد یافت.

آگاهی کامل باطن سفارش خود

هر آنچه ماموریت شرکت شما است، مطمئن باشید هر کسی از منشی گرفته تا مدارج بالاتر دائما خود را با آن تطبیق دهند. وقتی پرسیده می شود، هر یک از کارکنان باید قادر باشند به سرعت آنچه شرکت در حال انجام است را خلاصه بیان کند. به طور جدی هر مشتری یا خریدار را تحت تاثیر قرار دهند، تا بتوانند به شرکتی که می داند چه کاری انجام می دهد ایمان آورند.آیا می خواهید مشتریان و خریداران خود را با برچسب هولوگرام تحت تاثیر قرار دهید؟ با ما تماس بگیرید و بگویید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و ما می توانیم هولوگرام سفارشی را برای کسب و کار شما طراحی کنیم.

 انواع برچسب هولوگرامی

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی دارای کاربری امنیتی، ضد انتقال به کالای دیگر، کد ضد دزدی، یک بار مصرف و امنیت است. می توان با هر طرح و شکلی سفارشی شود. به طور گسترده در کارت های تلفن، کارت های دلتا، کارتهای بازی، کارت های سرمایه گذاری و غیره استفاده می شود.

ساخت هولوگرام

مقاله زیر را حتما بخوانید:


ویژگی هولوگرام های مادر

هولوگرام مادر، قطعه ی نیکلی است که نقش کلیدی امنیتی را در ساخت هولوگرام ایفا می کند. ترکیب ویژگی های امنیتی مختلف مانند ۴بعدی،۳/۲ بعدی، ماتریکس نقطه ای، سه بعدی، دو بعدی، رنگ واقعی، متون مخفی در تصویر، متون میکرونی، لنزهای اُپتیکال، خطوط گیلوشه، چندکاناله، ۳۶۰”، خال خالی، انعکاسی و …است که می تواند هولوگرام خوبی در مقابل جعل ایجاد کند.

هولوگرام مادر

هولوگرام ضد خدشه امنیتی

طرح ها دارای مواد قابل رویت، شماره ی سریال، متالیزه شده، روزنه های امنیتی و شکل تاس مانند آن امنیت برچسب های هولوگرامی را افزایش می دهد. نشانگر خدشه/دستکاری، VOID ضد خدشه، ضد دستکاری اوریجینال، هانی کامب(شانه عسلی)، نشانگرهای قابل رویت.


انواع برچسب هولوگرامی با حکاکی لیزری

برچسب های هولوگرامی با حکاکی لیزری شماره، لوگو، متن، رنگ سیاه روی لوگو، متن، شماره و بارکد چاپ شده.

خدمات هولوگرام AFC

  • طراحی: طراحی رایگان، طراحی سفارشی متن، لوگو ، شماره ی سریال و …
  • رنگ: رنگهای سفارشی، نقره ای، رنگی، برچسب های هولوگرامی شفاف یا رنگی
  • موارد استفاده: تبدیل کد، ضد جعل
  • مواد : پوشش خاکستری، پوشش های سازگار با لیزر، پوشش سیاه، پوشش مواج
  • سایز: سفارشی، در پانل هایی با سایز ۱۵۰*۱۶۰ میلیمتر موجود است.
  • ظاهری مطلوب و موارد امنیتی می تواند به طراحی نوار کمک کند.
  • دائمی، یکبار مصرف، نشانگر کامل خدشه، برچسب های هولوگرامی نشانگر خدشه موجود هستند.
  • مشتری ها علاقه مند به برچسب های هولوگرافی برای امنیت، زیبایی و تبلیغ محصولاتشان هستند.
هولوگرام سه بعدی

تکنیک هولوگرام چیست؟

هولوگرام تکنیکی است که به امواج ساطع شده از جسم امکان ثبت می دهد و بعدها می توان آن را بازسازی کرد و آن را ظاهر نمود درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و این مساله بستگی به ابزار ثبت در هنگام ثبت تصویر شی دارد. با تغییر موقعیت و جهت تصویر نیز تغییر می کند درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و به این ترتیب تصویر ثبت شده از جسم ( هولوگرام) حالتی سه بعدی پیدا می کند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.