برچسب هولوگرام چیست؟

برچسب هولوگرامی می تواند یکی از نوآورترین وقابل توجه ترین ابزار بازاریابی در اختیار شما باشد. نه تنها فوق العاده پیچیده و قابل توجه به نظر میرسند، بلکه تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مشتریان ایجاد می کنند. طراحی متمایزانواع برچسب هولوگرام برای شرکت شما می تواند کسب و کار حرفه ای شما را نشان دهد و اینکه چطور هر جنبه ای از ارتباطات خود را به طور جدی اتخاذ می کنید.

بهتر از همه، کارت های کسب و کار باریک با یک برچسب امنیتی هولوگرام هستند که به آسانی در هر جا قابل حمل هستند، بنابراین همیشه شما چیزی برای شرکای تجاری، خریداران و مشتریان در دست دارید. آنها خصیصه ای بسیار بیشتر از کارت های کسب و کار منظم دارند، بنابراین به شما کمک می کنند تا تاثیری پایدار ایجاد کنید تا موجب شگفتی هر کسی شود که آن را دریافت می کند!

همچنین برچسب هولوگرامی برای جلوگیری از جعل، دزدی، دستکاری و سرقت استفاده می شوند. یکی از انواع آن در صورت جدانمودن، سطح برچسب نیز خراب می شود و این برچسب ها یکبار مصرف هستند. نوع دیگری از آن ها دائمی بوده، و حتی در صورت جداشدن، سطح برچسب همچنان در وضعیت خوبی خواهد بود. تصویر هولوگرام دارای طراحی خاصی است که قابل کپی شدن با اسکن نیست و مانع از سرقت و جعل می شود.

برچسب هولوگرامی

انواع برچسب هولوگرام چیست؟

 • برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی
 • برچسب های هولوگرامی غیر قابل نفوذ
 • برچسب های گارانتی هولوگرامی
 • برچسب های تبلیغاتی هولوگرامی
 • برچسب های هولوگرامی چسبان
 • برچسب های هولوگرامی سفارشی

برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی

برچسب هولوگرام های دو/سه بعدی از لایه های دوبعدی چندگانه با تصاویر هولوگرامی حک شده بر روی آن برای به وجود آوردن جلوه ی سه بعدی به هولوگرام ساخته شده است. در این نوع هولوگرام عمق بصری جالبی میان لایه ی اول و لایه های متفاوت وجود دارد.

این تصاویر از خطوط باریکی تشکیل شده اند که زاویه شکست های بزرگ مشاهده می شوند. تمامی طرح و لوگوی موجود در هولوگرام های دوبعدی /سه بعدی با عمق و پارالاکس ایجاد می شوند. این برچسب ها با ارزش دهی به محصول ومحافظت از برند از جعل آن جلوگیری می کند و با کیفیت و ماندگاری بالا، تمامی نیازهای مشتریان را برطرف می کند. سفارشات هولوگرامی در ابعاد و اشکال متفاوت پذیرفته می شود.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل اشاره کرد.

برچسب های هولوگرامی غیر قابل نفوذ

این هولوگرام ها در صورت جداسازی از صفحه تخریب می شوند.این هولوگرام ها بسیارشکننده و ترد هستند. این هولوگرام ها از هر گونه مبادله جلوگیری می کنند. در حالی که در برخی موارد پس از جداسازی هولوگرام ها قسمت های چسبناکی ازآن باقی می مانند.

عبارت های معمولی مانند “باز شده “، “باطل”، الگوهای در محل های دلخواه چاپ می شوند. این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و ورقه ای در رنگ های متفاوت و باضخامت ۲۴/۳۶میکرون تولید می شوند.

برچسب امنیتی

برچسب های گارانتی هولوگرام

ضمانت نامه عبارتی ثبت شده مرتبط با خرید و فروش محصول است. در ابتدا خریداران نشان ضمانت محصول بررسی می کنند تا از مشخصات محصول آگاه شوند. اگر محصول بدون برچسب گارانتی خریداری می کنید بدان معناست آن محصول تقلبی است و یا اینکه ضمانت نامه در تعهدات تولید کننده نیست. این مسأله در خرید و فروش محصولات محلی فاقد برچسب ضمانتی صدق می کند.

در مواردی مشاهده شده فروشندگان نمونه ی تقلبی را جایگزین این برچسب ها کرده اند .محدوده ی گسترده ای از برچسب های ضمانتی هولوگرامی متناسب با صنایع متفاوت وبرندهای متفاوت تولید می شود.

استفاده از این برچسب ها بسیار آسان است به گونه ای که این برچسب بر روی سطوح متفاوت با هدف امنیتی چسبانده می شوند.هرگونه تلاش به منظور جداسازی این برچسب ها بی اثر خواهد بود.این هولوگرام ها با آخرین تکنولوژی های به روز طراحی می شوند. هم چنین برچسب ها در سایز ها و اشکال متفاوت با نام و لوگوی شرکت طراحی و ساخته می شوند.

کاربردهای این برچسب هولوگرامی به بخش های اتومبیل و الکترونیک می توان اشاره کرد.

برچسب هولوگرامی

برچسب های تبلیغاتی هولوگرامی

هولوگرام های تبلیغاتی به منظور افزایش فروش و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع هولوگرام ها در نمایشگاه ها، یادگاری ها، مجله ها، بروشورها و کارت های یادگاری استفاده می شوند.

هولوگرام های سری شماره دار محصولتان را از سایر محصولات متمایز می کند. اطلاعات متعددی همانند شماره بر روی سطوح هولوگرامی حک می شود. این هولوگرام ها ویژگی غیر قابل نفوذی نیز دارد. از برچسب های هولوگرامی تبلیغاتی در قسمت تبلیغات و فروش محصول استفاده می شود.هولوگرام های تبلیغاتی جلوه ی بصری و گرافیکی بسیار زیبایی دارند به گونه ای که متناسب اهداف تبلیغاتی هستند.

این هولوگرام ها به صورت چاپ تمام رنگی، پیش زمینه ی هولوگرافی بازتابی متالیک و با کیفیت عالی ارائه می شود. برای محافظت و دوام بیش تر این کارت ها یک لایه ی محافظتی اضافی بر روی هولوگرام افزوده شده است. هولوگرام های تبلیغاتی یک نمونه ی بدیع و ابتکاری اند. تکنولوژی لیزرسک از به روزترین متدهای توزیع برای هولوگرام های تبلیغاتی استفاده کرده است.از کاربردهای این هولوگرام به بخش های دریانوردی، تاسیسات و لوله کشی ها اشاره کرد.

برچسب هولوگرام چسبان

در برچسب های چسبنده ی هولوگرامی نوار هولوگرام به برچسب برای حفظ امنیت بیش تر چسبانده می شود همچنین این برچسب ها با نوشتارهای امنیتی uv و سری شماره گذاری یکپارچه می شوند. از این برچسب ها در نمونه کارهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود. این برچسب ها به سبب اینکه از نوار پلی استر تشکیل شده اند در تمامی محصولات با ضخامت های متعدد ۲۳،۳۶و۵۰ میکرون و با رنگ های سیلور،طلایی و سایر رنگ ها بنا بر سفارش مورد استفاده قرار می گیرند. این برچسب به شکل توپی و یا برش داده شده توزیع می شوند.با تلاش کارشناس بر چسب های هولوگرامی چسبنده در قیمت های رقابتی تولید می شوند. این برچسب ها در سایزها و ابعاد متفاوت متناسب با بسته بندی ها، اسناد و محصولات تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام به بخش های داروسازی، دریانوردی،آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل می توان اشاره کرد.

برچسب هولوگرام بازتابانده

این برچسب های هولوگرامی ساختاری دارند که در هنگام برداشته شدن نشان، تصویرو یا هر گونه متنی مانند “opened”،”void”،”checkboard pattern”را به جای می گذارند. جنس این برچسب ها نوعی کاغذ ترد وچسبنده است که در هنگام جداسازی اثراتی را از خود به جای می گذارد. این نوع هولوگرام ها برای کارهای تبلیغاتی و شناسنامه ی هویتی محصولات مناسب اند.

درطراحی این برچسب ها از مواد درجه یک باکیفیت وچسبنده های قوی استفاده شده است. امنیت این هولوگرام ها به گونه ای است که هر گونه تلاش برای جداسازی و آلوده سازی آن امکان پذیر نخواهد بود علت چنین امری جدایی لایه های فوقانی هولوگرام است. برای برآورده سازی ایمنی صنعتی این هولوگرام دراشکال، طرح ها وترکیبات رنگی متفاوتی تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش های داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک، اتومبیل و..اشاره کرد.

ویژگی انواع هولوگرام

ویژگی های برچسب هولوگرام

 • ظاهرچشمگیر و جذاب هولوگرام های تجاری را در میان رقیبان متمایز می کند و در عین حال ایمن بودن از دسترس جاعلان به دور است.
 • هولوگرام ها با برچسب های چسبنده بر روی محصولات تجاری با ویژگی های نهان و آشکار ایمنی و سندیت محصول را دوبرابر می کنند.
 • کارایی بالای هولوگرام ها آن را به طور گسترده در میان صنایع مختلف رایج می کند.
 • طرح های سفارشی برچسب های هولوگرامی آن را در برابر هر گونه کلاهبرداری ایمن نگه می دارد.
 • بسیاری از اسناد و محصولات تجاری به سبب دارا بودن مشخصه ی هولوگرامی انتخاب می شوند.
 • تکنولوژی هولوگرافی، ظاهر جذاب و منحصر به فرد به محصول می دهد و حافظت از محصول را با ویژگی امنیتی دوچندان می سازد.
انواع برچسب هولوگرامی

خصوصیات برچسب هولوگرام

 •  جلوگیری از کلاهبرداری
  درسال های اخیر میزان کلاهبرداری و جعل محصولات رشد چشمگیری داشته است و سازندگان محصولات تقلبی مهارت خاصی در رونوشت آن پیدا کرده اند. آن ها از استانداردهای پیشرفته ای برای رونوشت محصولات استفاده می کنند به گونه ای که تشخیص جنس تقلبی از اصل بسیار دشوار می شود. در این برهه تنها آگاه سازی مشتریان از این محصولات کافی نیست بلکه هموارسازی راه برای جلوگیری از جعل نیز اهمیت ویژه ای دارد.
 • قابلیت به روزترین برچسب های هولوگرامی
  یکی از موثرترین راه های جلوگیری از شکست های پی در پی ناشی از جعل به کار گیری به روز ترین برچسب های هولوگرامی درمحصولات است. این برچسب های هولوگرافی تاثیر لازم را در مراحل متعدد اختراع دارد. این برچسب ها به آسانی با دستگاه های پیچیده خوانده می شوند ولی رونوشت نمی شوند. هنگامی که این نشان امنیتی در کنار سایر ابزار هویتی امنیتی استفاده می کنید، امکان رونوشت آن برای جاعلان حرفه ای غیر ممکن خواهد بود.
ساخت هولوگرام امنیتی

فواید برچسب هولوگرام

جاعلان تنها در جستجوی برندهای نامی اند. بنابراین به موفقیت یک برند می توان از طریق شناسایی تعداد جاعلان آن دست یافت. ما از به روزترین تکنیک های هولوگرافی برای محافظت محصولات استفاده می کنیم. برچسب های هولوگرامی به طورگسترده در تمامی بخش های تجاری و صنعتی برای محافظت از برندها مورد استفاده قرار می گیرند.

 • هولوگرام ها ابزار های نوری پراکنده ای غیرقابل کپی واسکن هستند که با استفاده از تکنولوژی های لیزری ساخته می شوند.
 • بیش از ۹۰کشور از مشخصه های هولوگرامی به سبب امنیت بالا در وجوه مالی استفاده می کنند.
 • برنامه های گسترده ای به منظورمحافظت از برندها و مقابله با جاعلان راه اندازی شده است.
 • هولوگرام های تولیدی امنیت بالا و زیبای بصری چشمگیری برای مشتریان به ارمغان می آورد. این هولوگرام ها ویژگی های نوری منحصر به فردی دارد که در آن امکان هیچ گونه کپی برداری و یا اسکن وجود ندارد.

برچسب هولوگرام و راهکارهای موثر بر مشتریان

بحث کوچکی که به وضوح بارها بارها تکرار شده است یا کمک بیشتری نمی کند که رابطه دوستانه واقعی با مردم ایجاد شود، صحبت با مشتریان و خریداران مانند اینکه آنها افرادی واقعی هستند، و به طور فعال به آنچه شما می گویید گوش می دهند و اجازه دهید تا جریان گفتگو به طور طبیعی پیش رود. و این بخش بزرگی است که نشان می دهد افراد بیشتر از یک معامله کسب و کار با شما هستند.

ارائه یک پاسخ فوری

شما ممکن است با جنبه های دیگر کسب و کار مشغول باشید، اما زمانی که کسی با شما تماس بگیرد سعی کنید بدون اتلاف وقت پاسخ دهید. گفتن اینکه “ظرف ۴۸ ساعت” با شما تماس میگیرم می تواند خسته کننده باشد، و احتمال این وجود دارد که آنها به دنبال رقیبی باشند که سریعتر پاسخگو است.

حتی اگر نمی توانید پاسخی قطعی ارائه کنید، توضیح شما بتواند این پیام را برساند و اینکه شما هرچه زودتر با آنها تماس می گیرید راه حلی است که می تواند از آنها دلجویی کرده و آنها را علاقه مند به کسب و کار خود نگه دارید.

نیازسنجی مشتریان

و آن نیاز را به آنها برگردانید! با در نظر گرفتن زمان از آنها سوال بپرسید و اینکه دقیقا آنها به چه نیاز دارند، بنابراین شما می توانید بهترین راه حل سفارشی را به آنها ارائه کنید. زمانی که آنها تلاش زیاد شما را می بینند تحت تاثیر قرار گرفته و وفاداری آنها افزایش خواهد یافت.

آگاهی کامل باطن سفارش خود

هر آنچه ماموریت شرکت شما است، مطمئن باشید هر کسی از منشی گرفته تا مدارج بالاتر دائما خود را با آن تطبیق دهند. وقتی پرسیده می شود، هر یک از کارکنان باید قادر باشند به سرعت آنچه شرکت در حال انجام است را خلاصه بیان کند. به طور جدی هر مشتری یا خریدار را تحت تاثیر قرار دهند، تا بتوانند به شرکتی که می داند چه کاری انجام می دهد ایمان آورند.

آیا می خواهید مشتریان و خریداران خود را با برچسب هولوگرام تحت تاثیر قرار دهید؟ با ما تماس بگیرید و بگویید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و ما می توانیم هولوگرام سفارشی را برای کسب و کار شما طراحی کنیم.

سریال سازی برچسب های هولوگرامی

در بعضی مواقع معمولا ردیابی محصولاتی مانند: دستگاه ها، دارایی های با ارزش، گواهینامه ها، گوشی های همراه، اسناد و مدارک دیگر برای برخی سازمان های دولتی مهم و ضروری است. به همین منظوربرخی شرکت ها و نهاد ها، با رائه ایده و پیاده سازی یک سیستم تراشه ای برای راحتی کاراین سازمان ها کمک می کنند.

بخشی از این سیستم این موارد را با اختصاص شماره های قابل شناسایی منحصر به فرد برای هر نوع اقلام پیگیری میکند. سپس این اعداد روی برچسب های هولوگرامی چاپ میشوند که به اقلام متصل میشوند. عنوان این روند سریال سازی می نامند.برچسب های هولوگرام با اضافه کردن یک لایه ی اضافی به برچسب های سریال با اطمینان بیشتر امنیت و احراز هویت میکنند. سریال سازی را میتوان از طریق حکاکی لیزر و چاپ زنی انجام داد.

 انواع برچسب هولوگرامی

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی دارای کاربری امنیتی، ضد انتقال به کالای دیگر، کد ضد دزدی، یک بار مصرف و امنیت است. می توان با هر طرح و شکلی سفارشی شود. به طور گسترده در کارت های تلفن، کارت های دلتا، کارتهای بازی، کارت های سرمایه گذاری و غیره استفاده می شود.

روش ساخت هولوگرام

مقاله زیر را حتما بخوانید:


ویژگی هولوگرام های مادر

هولوگرام مادر، قطعه ی نیکلی است که نقش کلیدی امنیتی را در ساخت هولوگرام ایفا می کند. ترکیب ویژگی های امنیتی مختلف مانند ۴بعدی،۳/۲ بعدی، ماتریکس نقطه ای، سه بعدی، دو بعدی، رنگ واقعی، متون مخفی در تصویر، متون میکرونی، لنزهای اُپتیکال، خطوط گیلوشه، چندکاناله، ۳۶۰”، خال خالی، انعکاسی و …است که می تواند هولوگرام خوبی در مقابل جعل ایجاد کند.

هولوگرام مادر

هولوگرام ضد خدشه امنیتی

طرح ها دارای مواد قابل رویت، شماره ی سریال، متالیزه شده، روزنه های امنیتی و شکل تاس مانند آن امنیت برچسب های هولوگرامی را افزایش می دهد. نشانگر خدشه/دستکاری، VOID ضد خدشه، ضد دستکاری اوریجینال، هانی کامب(شانه عسلی)، نشانگرهای قابل رویت.


انواع برچسب هولوگرامی با حکاکی لیزری

برچسب های هولوگرامی با حکاکی لیزری شماره، لوگو، متن، رنگ سیاه روی لوگو، متن، شماره و بارکد چاپ شده.

خدمات هولوگرام AFC

 • طراحی: طراحی رایگان، طراحی سفارشی متن، لوگو ، شماره ی سریال و …
 • رنگ: رنگهای سفارشی، نقره ای، رنگی، برچسب های هولوگرامی شفاف یا رنگی
 • موارد استفاده: تبدیل کد، ضد جعل
 • مواد : پوشش خاکستری، پوشش های سازگار با لیزر، پوشش سیاه، پوشش مواج
 • سایز: سفارشی، در پانل هایی با سایز ۱۵۰*۱۶۰ میلیمتر موجود است.
 • ظاهری مطلوب و موارد امنیتی می تواند به طراحی نوار کمک کند.
 • دائمی، یکبار مصرف، نشانگر کامل خدشه، برچسب های هولوگرامی نشانگر خدشه موجود هستند.
 • مشتری ها علاقه مند به برچسب های هولوگرافی برای امنیت، زیبایی و تبلیغ محصولاتشان هستند.
هولوگرام سه بعدی

تکنیک هولوگرام چیست؟

هولوگرام تکنیکی است که به امواج ساطع شده از جسم امکان ثبت می دهد و بعدها می توان آن را بازسازی کرد و آن را ظاهر نمود درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و این مساله بستگی به ابزار ثبت در هنگام ثبت تصویر شی دارد. با تغییر موقعیت و جهت تصویر نیز تغییر می کند درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و به این ترتیب تصویر ثبت شده از جسم ( هولوگرام) حالتی سه بعدی پیدا می کند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.