هولوگرام استاندارد

هولوگرام بازتابنده

ویژگی هولوگرام استاندارد

هولوگرام استاندارد هولوگرام هایی هستند که با استفاده از تصاویر خنثی انجام میشوند . از این نوع میتوان درزمینه ی هولوگرافی یا در زمینه های خاص دیگری چون امنیت , کیفیت و پی بردن به اصل بودن یک محصول ,هولوگرام های عددی امنیتی , تضمین کیفیتی و کنترل , طراحی و استفاده کرد .

این راه حل به ما اجازه میدهد تا نیاز های مشتریانمان را برآورده سازند درصورتی که محدودیت زمانی برای دریافت سفارش را داشته باشند یا برای کسانی که به دنبال هولوگرام های یکبار مصرف و یا کم هزینه هستند مناسب میباشد . یا زمانی که ما به معامله با مشتریان خود می پردازیم , مشتریانی که از بازار مصرفی برای محصولات هولوگرافی درسطح حرفه ای که در طراحی های تکی و چندتایی شرکت ما ساخته و در اندازه های خاصی ایجاد شده تا نیازشان را برآورده سازد . این نوع از هولوگرام ها همانند دیگر هولوگرام های تکی ویژگی های خاصی دارند به غیر از اینکه آن تصویر و یا عکس خاص موجود بر روی تصویر و یا حروف خاص موجود بر روی هولوگرام توسط یک طراحی کلی ایجاد میشوند . این طراحی های کلی با استفاده از یک چاپگر ترمو انتقال هولوگرام های تکی و چندتایی را ایجاد میکند .

ویژگی هولوگرام استاندارد

طراحی و ساخت هولوگرام های استاندارد

هولوگرام هایی با تصاویر کلی ثابت و بی رنگ (زمانی که یک تصویر لوگو یا متن مشخص شده توسط مشتری بر روی تصویر هولوگرام قرار میگیرد ). به عنوان مثال نشان های ملی , نقشه های منطقه ای , پرچم ها و …
هولوگرام های زمینه ای با یک تصویر کلی و یا حروف حرکت کننده و رنگی (در زمانی که تصویر لوگو یا متن مشخص شده توسط مشتری به طرز دقیقی بر روی تصویر هولوگرام قرار نگرفته است ) به عنوان مثال : حروفی مانند کیفیت , اصل بودن , اعتبارو امنیت , حفاظت , اطمینان , کنترل و غیره بر روی هولوگرام با خطوطی در زوایای مختلف بدون داشتن خطوط افقی وعمودی دقیق .

ساخت هولوگرام های استاندارد

هولوگرام تصویری

هولوگرام های تصویری با داشتن طراحی کلی , حروف الفبا , اصلیت , کیفیت , امنیت, امنیت نوری, عنصر هولوگرامی امنیت ,تضمین کیفیت , ابزار کنترلی و غیره بر روی خود در قالب برچسب ها ( بر روی ماده ای خراب ناپذیر) و مهرومومی ( در موارد غیر قابل خرابی) در هر اندازه و شکل ارائه میشوند. همانند تراشه های داغ مهر زنی و فیلم های هولوگرافی شفاف برای حفاظت از ضد تقلبی بودن اسناد , گذرنامه, گواهی , کارت های پلاستیکی و برای حفاظت از کالا و بسته بندی ها .

برچسب هولوگرافی

برچسب های هولوگرافی تصویری بدون تصویر کلی برای حفاظت از کارت های پلاستیکی استفاده میشود . این قبیل هولوگرام ها نیز بر روی کارت های پلاستیکی به شکل تراشه های داغ پرچین با تصویر حرکتی با هدف محافظت از محصول شرکت مورد نظر استفاده میشود . این نوع هولوگرام ها به شکل تراشه داغ پرچم با یک تصویر حرکتی میتواند به عنوان پس زمینه ای برای یکی از دو طرف کارت های پلاستیکی استفاده شود . از این نوع هولوگرام که به شکل فیلم هولوگرافی شفاف با یک تصویر حرکتی به عنوان یک پوشش هولوگرافی برای حفاظت از ضد جعل بودن در یک طرف از کارت پلاستیکی اعمال میشوند .


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.