برچسب امنیتی

برچسب امنیتی

اگر یک محصول که در بازار ارائه می‌شود، کپی آنها نیز همزمان در بازار عرضه شود در این صورت کار برای افراد عامی جامعه سخت می‌شود تا بتوانند میان این دو محصول که هر دو مشابه هستند، یکی را انتخاب نماید در واقع برخی از افراد سودجو در بازار می باشد که با جعل هویت کالا، صدمات بزرگ مالی و جانی به مصرف کنندگان وارد می کنند. یکی از بهترین روش های جلوگیری از تقلب استفاده از برچسب امنیتی می باشد.

شرکتها بوسیلۀ این برچسب ها، می‌توانند برای مشتریان خود، محصولاتشان را به‌راحتی قابل‌شناسایی کنند، حتی اگر میان انبوهی از کالاهای مشابه از شرکت‌های گوناگون باشد. این یک راه آسان و در عین حال راهی خلااقانه برای حفظ هویت یک برند است.


ویژگی های برچسب امنیتی

  • برچسب های امنیتی قابل تولید مجدد نمی باشند.
  • این برچسب ها سبب افزایش آگاهی از برند می شوند.
  • با جعل و تقلب مقابله می کنند.
  • اعتبار سنجی آنها سریع و اسان است.
  • می توان آن را برای برند یا لوگو سفارشی سازی کرد.
ویژگی برچسب های امنیتی

برچسب های امنیتی موجود در بازار

برچسب های فویل داغ

برچسب های فویل داغ، یکی از جایگزین های مقرون به صرفه برای برچسب امنیتی است. این نوع برچسب ها کمتر از سایر موارد برای ضد جعل و تقلب مورد استفاده قرار می گیرند و بیشتر ظاهر زیبا به محصول می بخشند.

برچسب های تخریب پذیر

برچسب های تخریب پذیرنیز با دزدی مقابله می کنند. برچسب هایی که در برگیرنده تغییر رنگ، فلورسنس یا جوهر های یو وی نا مرئی هستند به شناسایی اصل بودن محصول کمک می کنند

برچسب های ضد سرقت

برچسب های ضد سرقت نیز به طور گسترده در بسته بندی ها و صنایع برچسب گذاری مورد استفاده قرار می گیرند.

برچسب امنیتی تخریب پذیر

چه نوع برچسب برای محصولات شما بهتر است؟

برچسب کد امنیتی( کدهای QR، عدد امنیتی)

مشتریان می توانند صحت و اعتبار محصولات خریداری شده را از طریق سیستم مرکزی و با ارسال پیام کوتاه، تماس تلفنی یا مراجعه به وبسایت بررسی کنند. انجام اینکار بسیار راحت، سریع و آسان است و اجرای آن پیچیدگی زیادی ندارد. بیشتر مشتریان صرف نظر از سنی که دارند می توانند با استفاده از برچسب کد امنیتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

برچسب امنیتی مواد ویژه

مواد ویژه شامل مواد شکننده، مواد کاغذی ایمنی، مواد فیلم؛ مواد نقره ای سبک، مواد ADB و غیره است. این مورد را می توان برای تولید برچسب های ضد جعل و تقلب مورد استفاده قرار داد.

برچسب امنیتی تکنیک های ویژه

تکنیک های ویژه شامل جوهرهای مخصوص، جوهرهای تغییر یافته با دما، جوهرهای متغیر نوری، قرمز بی رنگ( سبز بی رنگ و غیره) و سایر جوهرهای امنیتی ویژه است. علاوه بر مواردی که ذکر شد، متن های مینیاتوری، فناوری خط تقسیم، فناوری شکسته و سایر موارد برای مشتریان بسیار محبوب است.


فواید استفاده از این برچسب

  • اطمینان از نو بودن کالای خریداری شده(آکبند بودن )
  • محافظت از برند
  • کاهش نیروی کارگری
  • بسته بندی اتوماتیکی کالا
  • دوام و ثبات

شرکت ایران هولوگرام با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب هولوگرام ، برچسب امنیتی نموده است .این شرکت با به کارگیری تیم متخصص و فنی قادر به طراحی و تولید انواع برچسبها با امکان درج تمامی ویژگیهای امنیتی آشکار و پنهان بوده و قادر به رفع نیاز مشتریان می باشد