چه نوع برچسب هولوگرامی برای شما مناسب است؟

برچسب های هولوگرام می توانند نقش کلیدی در حفاظت از برند و امنیت محصولات بازی کنند اما چگونه می توان فهمید چه برچسبی برای شما مناسب است؟ تصمیم گرفتن در مورد اینکه چه نوع برچسبی می تواند نیازهای کسب وکار شما را به خوبی بر آورده کند کار بسیار دشوار و گاه خسته کننده ای است. برای اینکه اطمینان حاصل کنید بهترین گزینه را انتخاب کرده اید باید فاکتورهایی را مد نظر قرار دهید.


برچسب های هولوگرام

بررسی های مختلف نشان می دهد که مشتریان ترجیح می دهند برای محصولات خود از برچسب های هولوگرام سفارشی استفاده کنند. اینکار باعث ایجاد اعتماد در برند می شود و حس کیفیت را در آنها نهادینه می سازد. ما می توانیم انواع مختلفی از تصاویر هولوگرافی را بر روی برچسب های استاندارد چاپ کنیم و امنیت و اعتماد کالا را با هم ترکیب نماییم.

برچسب های هولوگرام

مزایای استفاده از برچسب های هولوگرام

 • امکان تولید دوباره آن وجود ندارد.
 • ظاهر بسته بندی و آگاهی از برند را بهبود می بخشد.
 • با جعل و تقلب مبارزه می کند.
 • اعتبارسنجی آن ساده و سریع انجام می شود.
 • می توان آن را برای لوگو یا برند خاص سفارشی سازی کرد.

برچسب های هولوگرام فویل داغ

جایگزین ارزان تر برای هولوگرام، برچسب های فویل داغ است که کاربرد خوبی در موارد متعدد دارد و می تواند حس کیفیت را در مشتری ایجاد نماید. ما می توانیم طیف وسیعی از عملکردها، رنگ ها و الگوهایی که وجود دارد را تامین کنیم. در این مسیر توانسته ایم به استانداردهای فنی دست یابیم که برای ایجاد برچسب های با کیفیت و با ارزش بسیار ضروری است.


برچسب های تخریب پذیر(انهدام پذیر)

برچسب های تخریب پذیر را می توان برای پیشگیری از دزدی مورد استفاده قرار داد. زمانی که این برچسب ها کنده می شوند چسبی بر روی محصول باقی می ماند. ما به هنگام تولید این برچسب ها از مواد با کیفیتی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم هر گونه برداشت یا ساخت دوباره چنین برچسب هایی غیر ممکن است. به خاطر فراهم آوردن مواد، چسب و رنگ مناسب به خودمان می بالیم.


جوهرهای یو وی و حرارتی

تغییر رنگ، استفاده از جوهرهای فلورسنت و یو وی می تواند اندازه گیری دقیقی را فراهم آورد که در تعیین و شناسایی اصل بودن محصولات کمک بسزایی به مشتری می کند.

 • جوهرهایی که تغییر رنگ می دهند می توانند هویت و اعتبار آشکاری را برای هر نوع محصولی فراهم آورند.
 • جوهرهای فلورسنت: این نوع برچسب ها زیر نور معمولی ظاهر طبیعی دارند با اینحال زمانی که زیر نور یو وی قرار می گیرند رنگ آنها تغییر پیدا می کند.
 • جوهرهای اشعه ماوراء بنفش نامرئی: پیام، لوگو یا بارکد مخفی را می توان بر روی برچسب فراهم کرد. زیر اشعه ماورابنفش، این نوع نشانه ها آشکار خواهد شد و به شما اجازه می دهد محصولات را پیگیری و ردیابی کنید و جعل و تقلب انجام شده را بررسی نمایید.

برچسب های تخریب شونده

طراحی هولوگرام تخریب شونده معمولا در حوزه بسته بندی محصول و برچسب گذاری مورد استفاده قرار می گیرد. اینکار به شما کمک می کند مطمئن شوید که محصول از کارخانه تا فروشگاه دست نخورده باقی می ماند. این برچسب ها  را می توان در بخش های مختلف طراحی کرد یا اینکه آن را زیر طرح و الگوی مورد نظر پنهان کرد.

مزایای استفاده از برچسب های تخریب شونده

 • از دزدی جلوگیری می کند
 • از جعل و تقلب جلوگیری می کند.
 • فروش امن را می توان سفارشی سازی کرد.
 • مانع از انتقال محصول می شود
 • اگر محصول باز شده باشد نشانه هایی را فراهم می کند. همین امر به مشتری کمک می کند امن بودن محصول را تشخیص دهد.
برچسب های تخریب شونده

مزیت های برچسب ها

دستورالعمل های شستن بر روی لباس: اینکار می تواند به شما کمک کند لباس های خود را تا مدت زمان طولانی حفظ کنید.
محتوای الکل در نوشیدنی ها: این موضوع نیز به افراد کمک می کند حجم و مقدار الکل استفاده شده در نوشیدنی ها را به خوبی درک کنند.
برچسب نام افراد در رویدادها: فراموش کردن نام افراد در رویدادها بسیار رایج است. به همین خاطر استفاده از این برچسب ها می تواند به شما کمک کند.
استفاده از برچسب بر روی مواد غذایی: مطالعات انجام شده نشان می دهد که افراد سالانه میلیون ها تومان هزینه برای خرید محصولات غذایی صرف می کنند و به خاطر آگاهی نداشتن در مورد محتویات تشکیل دهنده، آن را دور می ریزند. اگر برچسب های مورد نیاز بر روی محصول چسبانده شود از این دور ریز و اسراف جلوگیری خواهد شد.


ایده برچسب ها برای درآمد زایی

آرتور فرای اولین فردی بود که توانست از ایده برچسب ها برای درآمد زایی استفاده کند. دانشمندی به نام Spencer Silver چسبی ساخته بود که قدرت چسبندگی بسیار قوی داشت اما نتوانست کاربردی برای آن پیدا کند. در این میان آرتور توانست این ایده را عملیاتی کند و از آن برای ساخت برچسب های با کیفیت استفاده نماید. این فرد چسب های تولید شده را با تکه ای از کاغذ پوشاند و از آن به عنوان بوکمارک استفاده کرد. سپس ایده خود را گسترش داد و طرحی به نام Post-It Note را ایجاد کرد.

این طرح محصولی بود که به ۴۰۰۰ محصول دیگر تبدیل شد و امروزه در ۱۰۰ کشور مختلف به فروش می رسد و درآمدزایی خوبی برای شرکت دارد.
برچسب ها در طول دهه های اخیر دچار تغییر و تحول زیادی شده اند. به عنوان مثال برچسب های کاغذی رنگی برای شناسایی محصولات از سال ۱۸۸۰ مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای مدرن، برچسب های هولوگرام برای متمایز ساختن موارد مختلف، آگاهی بخشیدن به افراد و نیز ارائه دستورالعمل ها مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که وارد عصر دیجیتال می شویم،


برخی از انتظارات برای آینده برچسب ها به شرح زیر خواهد بود:

• دستور پخت آنلاین: این یک مفهوم جدید نیست اما بیشتر شرکت ها به دنبال کاهش ردپای کربنی خود هستند. افراد می توانند خریدهای خود را از طریق گوشی های هوشمند انجام دهند و بعد از پرداخت، مبلغ دستور پخت را دریافت نمایند. فروشنده نیز می تواند به صورت آنلاین حساب بانکی خود را چک کند.
کدهای QR بر روی برچسب ها: شرکت ها به دنبال ارائه اطلاعات بیشتر بر روی برچسب هایی هستند که فضای بسیار اندکی دارد. کدهای QR به شما اجازه می دهد کدها یا تصاویری را ایجاد کنید که قابل اسکن است و فرد را به سایت مورد نظر راهنمایی می کند. تولید کنندگان مواد غذایی هر چه بیشتر می توانند از این گزینه برای فراهم آوردن اطلاعات غذایی مورد نیاز مشتریان استفاده کنند.

کاربرد بارکد هولوگرامی

مقاله زیر را حتما بخوانید:


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.