سازندگان برچسب های هولوگرام دار

 تهیه کنندگان برچسب های بارکد هولوگرام دار

بارکد هولوگرام دار نوعی داده هستند که توسط ماشین های مخصوص قابل خواندن بوده و مرتبط با کالایی هستند که روی آن درج شده اند. آنها با خطوطی با اندازه متفاوت و فواصل متغیر نشان داده می شوند. پهنای هر خط اطلاعات خاصی را درباره ی قیمت آن کالا ارائه می دهد. معمولا با اسکنر های اپتیکی اسکن می شوند که قادرهستند اطلاعات ذخیره شده روی برچسب بارکد هولوگرام دار را بخوانند.

برچسب های بارکد هولوگرام دار می توانند روی محصولات متفاوتی پرینت شوند. تولید کنندگان کالا, سری خاص خودشان را روی محصول درج می کنند تا بتوانند رد محصول تولیدی خود را داشته باشند.

 تهیه کنندگان برچسب های بارکد هولوگرام دار

نقش اصلی بارکد هولوگرام دار چیست

نقش اصلی این بارکد جلوگیری از تقلب و یا تقلید در کالاست. بعلاوه, سازندگان می توانند محصولات خود را دنبال کنند. همچنین به آنها کمک می کند تا هر نوع آسیبی به محصول را شناسایی کرده و پیگیر کیفیت محصولات خود باشند.

چاپ بارکد هولوگرامی

چاپ بارکد هولوگرام نیازمند برچسب بارکد هولوگرافی خاص خودش است. همینطور نیازمند سازندگان با تجربه بارکد است. سازنده ی متبحر برچسب بارکد کمک به امنیت محصول در قبال تقلب می کند. انتخاب تولید کننده ی برچسب بارکد کار زمان بری است. همیشه پیشنهاد می شود تا درباره ی تولید کنندگان و نوع محصولات تولیدی شان تحقیق کرد.

مشتریان باید درباره ی انتخاب برچسب بارکد هولوگرام دار  بسیار دقت کنند. مواردی وجود دارند که مشتری به علت اشتباهی متضرر شده و نتوانسته پیگر محصولات آسیب دیده شود.

روش های هولوگرافی برچسب بارکد هولوگرام بسیار پیچیده است و محدودیت ندارد. به علت پیچیدگی موجود در برچسب بارکد, محصولات قابل کپی برداری نیستند و امن خواهد ماند.

انواع برچسب های هولوگرافی

انواع برچسب های هولوگرافی

برچسب های بارکد هولوگرام ساده

در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شود تا نیازهای تولیدکنندگان را برطرف کند.

برچسب های بارکد هولوگرام پیش چاپ شده

این بارکد هولوگرام دار برای سازندگان کالا تعبیه شده و بلافاصله قابل استفاده هستند.برای محصولات مصرفی مشتری که به صورت روزانه تولید می شوند قابل استفاده هستند.

 بارکد هولوگرامی محصولات

روش شناسایی محصولات از طریق بارکد هولوگرام بسیار ساده است. بارکد هولوگرام دارها باید به محصول چسبانده شوند. بارکد باید در وضعیت قابل استفاده باشدو نیز در چرخه ی تولید باشد مانند خروج از کارخانه. انواع مختلف برچسب بارکد محصولات وجود دارد که در بازار موجود است مانند بارکدهای قابل جدا شدن. این بارکد ها را می توان بعد از خرید از محصول جدا کرد. سایر نمونه ها مانند اکو-لیبل که با طبیعت سازگاری دارند.


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.