شیوه تولید برچسب های هولوگرافیک

برای متمایز شدن از رقبا، به طراحی و تولید برچسب های هولوگرافیک فکر کنید. ماده ی ورقه ی هولوگرافیک به شکل قابل توجهی بسته بندی محصولات شما را تغییر می دهد و به زیبایی برچسب هنری شما می افزاید و به شدت به جذابیت ظاهر برچسب شما اضافه می کند.


انواع روش های تولید برچسب هولوگرافیک

روش اول: ماده ی (stock) هولوگرافیک یا تمبر زدن یا مهر کردن ورقه ی سرد. روش اول تقریبا آسان و سرراست است ما برچسب را با استفاده از ماده ی کاملا حساس به فشار(کاغذ یا فیلم)چاپ می کنیم، درست مثل سایر برچسب هایی که به صورت معمول چاپ می کنیم. ما چندین تنه ی هولوگرافیک داریم که آماده به چاپ هستند و به ما این امکان را می دهند که برچسب های خود را با تاخیرهای کمتری چاپ کنیم.

ولی تعداد کمی اشکال به این روش وارد است. تعداد گزینه ها ی هولوگرافیک برای انتخاب کم است و دوم اینکه ممکن است یک “خط سفید”روی ماده ایجاد شود. یک خط سفید رگه ی نازک است که در زمان ساخت ماده ی هولوگرافیک ایجاد می شود ولی اغلب کار هنری چاپ شده این خط را می پوشاند و آن را از نظر بصری قابل چشم پوشی می کند.

انواع روش تولید برچسب

روش دوم تولید برچسب هولوگرافیک

پروسه ی دیگر در چاپ و تولید برچسب های هولوگرافیک روش مهر کردن ورقه ی سرد است.ما ورقه ی هولوگرافیک را روی یک ماده ی پایه ای قرار می دهیم(مثلا کاغذ گلاسه ی سفید یا فیلم شفاف) و فقط مناطقی که خودتان مشخص می کنید را با آن می پوشانید. این به شما این اختیار را می دهد که شما از ماده ی هولوگرافی در همه جا استفاده کنید و یا این که در مناطقی با الگوهای مشخص استفاده کنید و یا اینکه گرافیک های خاصی را برجسته کنید.

یک مزیت استفاده از این روش این است که طیف وسیع تری از طراحی در اختیار شما قرار می دهد ولی این پروسه می تواند هزینه ها را به ازای هر برچسب افزایش دهد و ممکن است به زمان هدایت شما اضافه کند، به خصوص در صورتی که ما ورقه ی خاصی که شما می خواهید را در لیست اموال خود نداشته باشیم. اجازه دهید الگوهای مختلفی که با ورقه ی سرد هولوگرافیک در دسترس است را بررسی کنیم و کارهایی که شما با این روش می توانید انجام دهید تا از رقبا متمایز شوید را ببینیم.

برچسب هولوگرافی

انواع ورقه های هولوگرافیک

ده ها الگوی هولوگرافی برای انتخاب، در زمانی که از روش ورقه ی سرد استفاده می کنیم وجود دارد و رنگین کمانی، درخشندگی، حالت محسور کننده و تخیلی، یخ ترک خورده و غیره. لیست این نام های جالب همین طور بیشتر وبیشتر می شود.
حتی زمانی که شما یک الگو را انتخاب می کنید، گزینه ها تمام نمی شوند .برای مثال، بعضی از ورقه ها می توانند با چاپ معکوس چاپ شوند که در آن ماده ی هولوگرافیک در پس زمینه است و متن و عکس در نمای نزدیک وجود دارد. این شیوه در فیلم های چروک یا شفاف به خوبی جواب می دهد.

دیگر ورقه های سرد هولوگرافیک می توانند شفاف باشند و شفافیت ورقه به رنگ ها و کار هنری اجازه می دهد که به قسمت زیرین راه یابند و نشان دهده شوند.ورقه های هولوگرافیک مات هم می توانند تغییر شکل یابند. ما می توانیم ورقه را دارای رنگ سایه کنیم تا عملا هر رنگی در سیستم تطبیق رنگی ما عبور داده شود.
ما طیف گسترده ای از ورقه های سرد هولوگرافیک را در دست داریم می توانیم ولی اگر شما یک الگوی هولوگرافیک بهتری پیدا کردید که به برچسب شما بیشتر می اید، گزینه های بیشتری هم می توانیم ارائه دهیم. با متخصصان برچسب امنیتی ما تماس بگیرید تا در مورد مواد هولوگرافیک ما بیشتر بدانید.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.