معرفی برچسب هولوگرام

برچسب هولوگرام رایج ترین و موثرترین راه برای تبلیغ و تصدیق برندهای تجاری است. ازآن جایی که این تکنولوژی در شکل برچسب است می توان آن را در هر محصول وکالایی به کار برد. استفاده از هولوگرام ها بسیار آسان (تنها با چسباندن و جداکردن ) است.

 • ظاهرچشمگیر و جذاب هولوگرام های تجاری را در میان رقیبان متمایز می کند و در عین حال ایمن بودن از دسترس جاعلان به دور است.
 • هولوگرام ها با برچسب های چسبنده بر روی محصولات تجاری با ویژگی های نهان و آشکار ایمنی و سندیت محصول را دوبرابر می کنند.
 • کارایی بالای هولوگرام ها آن را به طور گسترده در میان صنایع مختلف رایج می کند.
 • طرح های سفارشی برچسب های هولوگرامی آن را در برابر هر گونه کلاهبرداری ایمن نگه می دارد.
 • بسیاری از اسناد و محصولات تجاری به سبب دارا بودن مشخصه ی هولوگرامی انتخاب می شوند.
 • تکنولوژی هولوگرافی، ظاهر جذاب و منحصر به فرد به محصول می دهد و حافظت از محصول را با ویژگی امنیتی دوچندان می سازد.
Types of hologram stickers

هولوگرام ها با اشکال و رنگ های متفاوت

هولوگرام ها در اشکال متفاوت مربع، مستطیل، دایره، بیضی و مستطیل با گوشه های گرد و یا اشکال سفارشی تولید می شوند. می توان ویژگی نفوذی هولوگرام را به اشکال متفاوت افزود. همچین هولوگرام ها در رنگ های متفاوتی مانند قرمز،سبزآبی، مسی، طلایی، نقره ای و…تولید می شوند و ویژگی غیرقابل نفوذ بودن به رنگ های مختلف هولوگرام افزوده می شود.


خصوصیات برچسب هولوگرام

 •  جلوگیری از کلاهبرداری
  درسال های اخیر میزان کلاهبرداری و جعل محصولات رشد چشمگیری داشته است و سازندگان محصولات تقلبی مهارت خاصی در رونوشت آن پیدا کرده اند. آن ها از استانداردهای پیشرفته ای برای رونوشت محصولات استفاده می کنند به گونه ای که تشخیص جنس تقلبی از اصل بسیار دشوار می شود. در این برهه تنها آگاه سازی مشتریان از این محصولات کافی نیست بلکه هموارسازی راه برای جلوگیری از جعل نیز اهمیت ویژه ای دارد.
 • قابلیت به روزترین برچسب های هولوگرامی
  یکی از موثرترین راه های جلوگیری از شکست های پی در پی ناشی از جعل به کار گیری به روز ترین برچسب های هولوگرامی درمحصولات است. این برچسب های هولوگرافی تاثیر لازم را در مراحل متعدد اختراع دارد. این برچسب ها به آسانی با دستگاه های پیچیده خوانده می شوند ولی رونوشت نمی شوند. هنگامی که این نشان امنیتی در کنار سایر ابزار هویتی امنیتی استفاده می کنید، امکان رونوشت آن برای جاعلان حرفه ای غیر ممکن خواهد بود.
Hologram sticker

فواید برچسب هولوگرام

جاعلان تنها در جستجوی برندهای نامی اند. بنابراین به موفقیت یک برند می توان از طریق شناسایی تعداد جاعلان آن دست یافت. ما از به روزترین تکنیک های هولوگرافی برای محافظت محصولات استفاده می کنیم. برچسب های هولوگرامی به طورگسترده در تمامی بخش های تجاری و صنعتی برای محافظت از برندها مورد استفاده قرار می گیرند.

 • هولوگرام ها ابزار های نوری پراکنده ای غیرقابل کپی واسکن هستند که با استفاده از تکنولوژی های لیزری ساخته می شوند.
 • بیش از ۹۰کشور از مشخصه های هولوگرامی به سبب امنیت بالا در وجوه مالی استفاده می کنند.
 • برنامه های گسترده ای به منظورمحافظت از برندها و مقابله با جاعلان راه اندازی شده است.
 • هولوگرام های تولیدی امنیت بالا و زیبای بصری چشمگیری برای مشتریان به ارمغان می آورد. این هولوگرام ها ویژگی های نوری منحصر به فردی دارد که در آن امکان هیچ گونه کپی برداری و یا اسکن وجود ندارد.

انواع برچسب هولوگرام

 • برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی
 • برچسب های هولوگرامی غیر قابل نفوذ
 • برچسب های گارانتی هولوگرامی
 • برچسب های تبلیغاتی هولوگرامی
 • برچسب های هولوگرامی چسبان
 • برچسب های هولوگرامی سفارشی

برچسب های هولوگرامی دو بعدی/سه بعدی

برچسب هولوگرام های دو/سه بعدی از لایه های دوبعدی چندگانه با تصاویر هولوگرامی حک شده بر روی آن برای به وجود آوردن جلوه ی سه بعدی به هولوگرام ساخته شده است. در این نوع هولوگرام عمق بصری جالبی میان لایه ی اول و لایه های متفاوت وجود دارد. این تصاویر از خطوط باریکی تشکیل شده اند که زاویه شکست های بزرگ مشاهده می شوند. تمامی طرح و لوگوی موجود در هولوگرام های دوبعدی /سه بعدی با عمق و پارالاکس ایجاد می شوند. این برچسب ها با ارزش دهی به محصول ومحافظت از برند از جعل آن جلوگیری می کند و با کیفیت و ماندگاری بالا، تمامی نیازهای مشتریان را برطرف می کند. سفارشات هولوگرامی در ابعاد و اشکال متفاوت پذیرفته می شود.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل اشاره کرد.


هولوگرام های غیر قابل نفوذ

این هولوگرام ها در صورت جداسازی از صفحه تخریب می شوند.این هولوگرام ها بسیارشکننده و ترد هستند. این هولوگرام ها از هر گونه مبادله جلوگیری می کنند. در حالی که در برخی موارد پس از جداسازی هولوگرام ها قسمت های چسبناکی ازآن باقی می مانند. عبارت های معمولی مانند “باز شده “، “باطل”، الگوهای در محل های دلخواه چاپ می شوند. این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و ورقه ای در رنگ های متفاوت و باضخامت ۲۴/۳۶میکرون تولید می شوند.

برچسب هولوگرام امنیتی

برچسب های ضمانتی هولوگرام

ضمانت نامه عبارتی ثبت شده مرتبط با خرید و فروش محصول است. در ابتدا خریداران نشان ضمانت محصول بررسی می کنند تا از مشخصات محصول آگاه شوند. اگر محصول بدون برچسب گارانتی خریداری می کنید بدان معناست آن محصول تقلبی است و یا اینکه ضمانت نامه در تعهدات تولید کننده نیست. این مسأله در خرید و فروش محصولات محلی فاقد برچسب ضمانتی صدق می کند. در مواردی مشاهده شده فروشندگان نمونه ی تقلبی را جایگزین این برچسب ها کرده اند .محدوده ی گسترده ای از برچسب های ضمانتی هولوگرامی متناسب با صنایع متفاوت وبرندهای متفاوت تولید می شود.

استفاده از این برچسب ها بسیار آسان است به گونه ای که این برچسب بر روی سطوح متفاوت با هدف امنیتی چسبانده می شوند.هرگونه تلاش به منظور جداسازی این برچسب ها بی اثر خواهد بود.این هولوگرام ها با آخرین تکنولوژی های به روز طراحی می شوند. هم چنین برچسب ها در سایز ها و اشکال متفاوت با نام و لوگوی شرکت طراحی و ساخته می شوند.

کاربردهای این برچسب هولوگرامی به بخش های اتومبیل و الکترونیک می توان اشاره کرد.

هولوگرام تبلیغاتی

هولوگرام تبلیغاتی

هولوگرام های تبلیغاتی به منظور افزایش فروش و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع هولوگرام ها در نمایشگاه ها، یادگاری ها، مجله ها، بروشورها و کارت های یادگاری استفاده می شوند.

هولوگرام های سری شماره دار محصولتان را از سایر محصولات متمایز می کند. اطلاعات متعددی همانند شماره بر روی سطوح هولوگرامی حک می شود. این هولوگرام ها ویژگی غیر قابل نفوذی نیز دارد. از برچسب های هولوگرامی تبلیغاتی در قسمت تبلیغات و فروش محصول استفاده می شود.هولوگرام های تبلیغاتی جلوه ی بصری و گرافیکی بسیار زیبایی دارند به گونه ای که متناسب اهداف تبلیغاتی هستند. این هولوگرام ها به صورت چاپ تمام رنگی، پیش زمینه ی هولوگرافی بازتابی متالیک و با کیفیت عالی ارائه می شود. برای محافظت و دوام بیش تر این کارت ها یک لایه ی محافظتی اضافی بر روی هولوگرام افزوده شده است. هولوگرام های تبلیغاتی یک نمونه ی بدیع و ابتکاری اند. تکنولوژی لیزرسک از به روزترین متدهای توزیع برای هولوگرام های تبلیغاتی استفاده کرده است.از کاربردهای این هولوگرام به بخش های دریانوردی، تاسیسات و لوله کشی ها اشاره کرد.


برچسب هولوگرام چسبان

در برچسب های چسبنده ی هولوگرامی نوار هولوگرام به برچسب برای حفظ امنیت بیش تر چسبانده می شود همچنین این برچسب ها با نوشتارهای امنیتی uv و سری شماره گذاری یکپارچه می شوند. از این برچسب ها در نمونه کارهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود. این برچسب ها به سبب اینکه از نوار پلی استر تشکیل شده اند در تمامی محصولات با ضخامت های متعدد ۲۳،۳۶و۵۰ میکرون و با رنگ های سیلور،طلایی و سایر رنگ ها بنا بر سفارش مورد استفاده قرار می گیرند. این برچسب به شکل توپی و یا برش داده شده توزیع می شوند.با تلاش کارشناس بر چسب های هولوگرامی چسبنده در قیمت های رقابتی تولید می شوند. این برچسب ها در سایزها و ابعاد متفاوت متناسب با بسته بندی ها، اسناد و محصولات تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام به بخش های داروسازی، دریانوردی،آموزشی، دولتی، الکترونیک و اتومبیل می توان اشاره کرد.

برچسب هولوگرام بازتابانده

برچسب هولوگرام بازتابانده

این برچسب های هولوگرامی ساختاری دارند که در هنگام برداشته شدن نشان، تصویرو یا هر گونه متنی مانند “opened”،”void”،”checkboard pattern”را به جای می گذارند. جنس این برچسب ها نوعی کاغذ ترد وچسبنده است که در هنگام جداسازی اثراتی را از خود به جای می گذارد. این نوع هولوگرام ها برای کارهای تبلیغاتی و شناسنامه ی هویتی محصولات مناسب اند. درطراحی این برچسب ها از مواد درجه یک باکیفیت وچسبنده های قوی استفاده شده است. امنیت این هولوگرام ها به گونه ای است که هر گونه تلاش برای جداسازی و آلوده سازی آن امکان پذیر نخواهد بود علت چنین امری جدایی لایه های فوقانی هولوگرام است. برای برآورده سازی ایمنی صنعتی این هولوگرام دراشکال، طرح ها وترکیبات رنگی متفاوتی تولید می شوند.

کاربردهای این هولوگرام می توان به بخش های داروسازی، آموزشی، دولتی، الکترونیک، اتومبیل و..اشاره کرد.

کاربرد برچسب های امنیتی
هولوگرام TVS

مقاله زیر را حتما بخوانید:


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.