ترکیبات هولوگرافی شفابخش

آشنایی با ترکیبات هولوگرافی شفابخش

بر اساس تکنولوژی عنصر نوری هولوگرافی شفابخش لمینت، عناصر هولوگرافی شفاف، فرصت های متعددی برای صنایع خودرو و پوشاک را برای سیستم های نمایش، سرپوش، کلاه ایمنی و… ارائه می دهد.

قابلیت های ترکیبات هولوگرافی

قابلیت های هولوگرافی دارای روشنایی صفحه نمایش است که به علت اجزای بسیار متنوع هولوگرافی، تا ده برابر بیشتر از سیستم های معمولی است. برخی از تجربه منافع مشتریان شامل طراحی کارآمد تر محصول، اندازه تصویر مجازی بزرگتر، کاهش وزن، انعطاف پذیری بیشتر در طراحی بسته بندی، و کاهش در مصرف برق به دلیل افزایش تی.اچ.سی می باشد که بطور موثر نمایش داده شده و پوششی را ایجاد می کند که منتشر کننده نور است و به خوبی عملکرد خود را در سر صفحه نمایش برای خلبانان و موتورسیکلتها و همچنین تکنولوژی پوشیدنی مانند عینک های هوشمند، واقعیت افزوده ای.ار و واقعیت مجازی وی را نمایش می دهد. برای کلاه ایمنی، امکانات تی.اچ.سی شامل صفحه نمایش سر نصب شده برای نمایش تصویر در محور یک میکرو نمایشگر با وضوح بالا از طریق یک نمای نزدیک پلاستیکی است.

 

ترکیبات هولوگرافی شفابخش

برای عینک هوشمند، تی اچ سی اپتیک مبتنی بر منشور رابه طور کاملا تکنولوژیک ببینید که ازین طریق اجازه می دهد تصاویر را در فاصله مجازی بدون وزن اضافه شده به هولوگرافی قطعات برای ترکیب با یک منبع نور ال.ای.دی مشاهده کنید. تی.اچ.سی می تواند تولید یک تصویر شناور و شفاف بر روی شیشه جلو اتومبیل را بدون هیچ گونه مانع ببیند. دیگر موارد استفاده از تی.اچ.سی در خودروها عبارتند از پنهان کردن یک منبع نور، مانند چراغ گنبد داخلی یا مرکز روشنایی بالا در شیشه جلو و عقب اتومبیل. تی.اچ.سی همچنین می تواند برای اهداف تبلیغاتی مانند چراغ های کف و گل های گلدان که می توانند نور و همچنین آرم سازنده خودرو را طراحی کند، مورد استفاده قرار می گیرد.

 


دیدگاه‌ها
پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.