فرصت های رشد در بازار هولوگرام

براساس یافته های انجمن بین المللی تولید هولوگرام ها ادامه تقاضا برای امکانات ایمن به منظور مقابله با تهدیدات جهانی باعث افزایش اعتبار و حمایت از برند هولوگرام ها در سال ۲۰۱۷ شده است. سال ۲۰۱۷ هفتادمین سالی است که اولین هولوگرام تجاری ایجاد شد و وارد بازار هولوگرام شد گروه تجاری صنعتی معتقداست که تکنولوژی حد و مرزهای جدیدتری را در ۱۲ ماه آتی تعیین خواهد کرد.

پیش بینی شده که ورود اسکناس های رسمی در سال ۲۰۱۷ که شامل ده پوند اسکناس پلیمری انگلستان، بیست فرانک سوییسی و صد شکل اسرائیلی میباشد میتواند باعث افزایش تاثیر هولوگرافی بعنوان مهم ترین بخش فعالیت ابزار امنیتی شود. بنابرگفته ی دکتر مارک دیکز دبیر کل انجمن بین المللی تولید هولوگرام ها، تکنولوژی در مقایسه با دیگر ویژگی های متغییر بصری در آینده ای نزدیک در بازار ارز رشد خواهد کرد.

دکتر دیکزبیان می کند: اسکناس های پلیمری جدید از ویژگی های امنیتی هولوگرافی که تلاش می کند تا بانک مرکزی و مردم را درمورد اعتبار ارز مطمئن کند، سود خواهد برد.
برخی از ویژگی های هولوگرافی که مربوط به گذشته میباشند میتوانند حدومرزهای جدیدی در مورد آنچه تکنولوژی میتواند اکنون بدست بیاورد تعیین کند و به ما اثبات کند که هنوز استفاده های بسیاری از هولوگرافی میتوان کرد. زمانی که نو آوری و برنامه ها ی دیجیتال دست به دست یکدیگر می دهند، هولوگرام ها در زمینه ی تایید هویت نقش مهمی را ایفا می کنند و بسته بندی و تمبرهای مالیاتی همه در جهت ادامه رشد حرکت می کنند.

اسکناس های هولوگرامی

پیش بینی انجمن بین المللی برای بازار رشد هولوگرام

بنابر پیش بینی انجمن بین المللی ساخت هولوگرام ها، هولوگرام های چشم نواز طرح هایی را به بسته بندی اجناس برند اضافه می کنند بنابر این در سال ۲۰۱۷ شاهد موفقیت در بخشی هستیم که مربوط به سرمایه گذاری شرکت ها بروی محصولات جدید یا تجدید برندهای موجود بمنظور ارتقا تقاضا مصرف کننده می باشد.

همچنین هولوگرام شاهد افزایش کاربرد خود به موازات پیگیری دیگرتکنولوژی ها بمنظور حمایت اشکار و پنهان خواهد بود. این موضوع تنها نقش آنها را در زمینه برنامه های تمبر مالیاتی، مبارزه با معاملات چند میلیاردی جهانی یا دخانیات تقلبی و محصولات الکلی قوی تر میکند.

همانطور که دکتر دیکز بیان کردند: عناصر نوری هولوگرافی دیگر زمینه هایی هستند که انجمن بین المللی ساخت هولوگرام ها افزایش فعالیت آنها را پیش بینی کرده است.
این زمینه جالب توسعه یافته هولوگرافی شاهد خواهد بود که سازمان ها بدنبال توسعه تکنولوژی هولوگرافی برای تولید عینک های جدید دیجیتال و دستگاه های هوشمند بمنظور پیشرفت زندگی مردم باشند.
دیودی هایی که در چراغ های عقب خودرو و چراغ ترمز بمنظورافزایش انتشار نور بکار رفته نقش مهمی در زمینه ابزار آلات ماشین و کوچک و بزرگ کردن تصویر روی نمایشگر های ال سی دی و ا ال ای دی دارند. در سال ۲۰۱۷ شاهد خواهیم بود که فعالیت های مربوط به هولوگرام های صفحه ی نمایش که اغلب نادیده گرفته می شوند و دارای پتانسیل رشد می باشند توجه زیادی را به خود جلب می کنند.

بطوری که در سازمان بین المللی استاندارد از آن حمایت شده تا بازرسان را در تشخیص صحت هویت محصول قانونی یاری رساند و آن را از کالای قاچاق متمایز کند. اگربعضی از آنها شامل ویژگی هویتی جعلی باشند و دارای گزینه تایید هویت از قبل تعیین شده باشند از نمونه اصلی قابل تشخیص هستند.

بازار هولوگرام

وجود هولوگرام جلوگیری از قاچاق کالا

انجمن بین المللی ساخت هولوگرام ها، اروپا و آمریکای شمالی را همچنان بعنوان پیشنهاد دهنده فرصت های رشد در بازار هولوگرام میداند با وجود اینکه نیروگاه های اقتصادی هند و چین تقلب میکردند همچنان پابرجا هستند زیرا از پتانسیل زیادی برخوردارند.
دکتر دیکیزبیان کرد: علی الخصوص کشور چین امروزه و سالهای پیش رو دامنه بی حدوحصری برای صنعت هولوگرافی پیشنهاد میدهد. ولی ما باید شاهد فعالیت های بیشتر و سریعتری باشیم، اگر موج عظیم کالاهای قاچاق چینی به بازار راه پیدا کند باید بررسی شود و جلو آن گرفته شود. باید کارهای بیشتری برای مقابله با این مشکل انجام شود پس شامل افزایش یکپارچگی هولوگرام ها در چین بعنوان بخشی از استراتژی های حمایت برند می باشد.

انجمن بین المللی ساخت هولوگرام ها شامل انجمن ضد قاچاق چین باهدف مرتفع کردن مسائل می باشد درحال برنامه ریزی برای آغاز کار خود با مقامات چینی در سال ۲۰۱۷ است. این اقدامات از برند های بی واسطه که برای بازار های صادراتی تعیین شده در برابر تهدید قاچاق مجرمانه و جرم های سازمان یافته حمایت میکند.
چینی ها به تنهایی نمی توانند با مقوله قاچاق مقابله کنند بنابراین همکاری با سازمان هایی مانند مجمع بین المللی ساخت هولوگرام ها و آنچه که ما بعنوان راهکاری برای مبارزه با قاچاق به چین پیشنهاد میکنیم باید بعنوان یک الویت از آن استقبال شود. ارتباط بین المللی، فکری باز و همکاری تنگاتنگ، سودبخش خواهد بود و به ما برای مبارزه و حل این مسئله با یکدیگر یاری میرساند. این موضوع شامل گزینه هایی است که بخوبی طراحی شده و معتبر میباشد.

انواع برچسب های امنیتی

مقاله زیر را حتما بخوانید:


اعضای انجمن بین المللی ساخت هولوگرام

مجمع بین المللی تولید هولوگرام متشکل از ۱۰۰شرکت مهم هولوگرامی ازجمله شرکت هولوگرام ایرانیان است.اعضای آن تولیدکنندگان و مبدلان هولوگرام بمنظور تامین امنیت اسکناس ضد قاچاق،حمایت از برند، بسته بندی، گرافیک و دیگر برنامه های بازرگانی در سراسر دنیا میباشند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.