برچسب امنیتی و انواع آن

شرکت هولوگرام ایرانیان انواع مختلفی از برچسب های امنیتی رایج همچون برچسب های کد امنیتی، برچسب امنیتی مواد ویژه، برچسب امنیتی تکنیک های ویژه و غیره را برای مشتریانش فراهم می کند. برخی از مشتریان ما نمی توانند برچسب امنیتی متناسب با محصول خود انتخاب کنند و نمی دانند چه نوع برچسب امنیتی می تواند تمامی نیازهای آنان را برآورده سازد. برخی از جزییات انواع مختلفی از برچسب های امنیتی را در ادامه با هم مرور خواهیم کرد.

 برچسب امنیتی

انتخاب برچسب امنیتی مواد ویژه و برچسب کد امنیتی

 • برچسب کد امنیتی( کدهای QR، عدد امنیتی): مشتریان می توانند صحت و اعتبار محصولات خریداری شده را از طریق سیستم مرکزی و با ارسال پیام کوتاه، تماس تلفنی یا مراجعه به وب سایت بررسی کنند. انجام اینکار بسیار راحت، سریع و آسان است و اجرای آن پیچیدگی زیادی ندارد. بیشتر مشتریان صرف نظر از سنی که دارند می توانند با استفاده از برچسب کد امنیتی اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنند.
 • برچسب امنیتی مواد ویژه: مواد ویژه شامل مواد شکننده، مواد کاغذی ایمنی، مواد فیلم؛ مواد نقره ای سبک،مواد ADB و غیره است. این مورد را می توان برای تولید برچسب های امنیتی ضد جعل و تقلب مورد استفاده قرار داد.

برچسب امنیتی تکنیک های ویژه

تکنیک های ویژه شامل جوهرهای مخصوص، جوهرهای تغییر یافته با دما، جوهرهای متغیر نوری، قرمز بی رنگ( سبز بی رنگ و غیره) و سایر جوهرهای امنیتی ویژه است. علاوه بر مواردی که ذکر شد، متن های مینیاتوری، فناوری خط تقسیم، فناوری شکسته و سایر موارد برای مشتریان بسیار محبوب است.

در یک کلام، همه برچسب های امنیتی دارای مزایای خاص خود هستند اما در حال حاضر برچسب کد امنیتی نیروی برق برای مشتریان بسیار محبوب است زیرا تاثیر بهتری نسبت به سایر روش ها دارد و بیش از ۸۰ درصد شرکت ها از این برچسب امنیتی برای خود استفاده می کنند. این نوع برچسب ها منحصر به فرد، پردازش و به کار گیری آسان و دستاورد پایینی دارند. اگر دوست دارید در مورد برچسب های امنیتی اطلاعات بیشتری به دست آورید یا برچسب امنیتی مناسبی برای خود انتخاب نمایید، می توانید از بخش تماس با ما، اطلاعات تماس را دریافت کنید و با متخصصان شرکت مشورت نمایید. فروشندگان و سایر کارمندان بخش ارتباط با مشتری تمامی تلاش خود را برای کمک به مشتریان انجام می دهند.


انتخاب برچسب امنیتی هولوگرام های تجاری

در هریک از هولوگرام های تجاری رنگی از مهر مختص به آن استفاده می شود. برای ایمنی بیش تر هولوگرام نام همان شرکت ثبت گردیده تا از تخلفات بعدی جلوگیری به عمل آید.
امکان جعل و رونوشت هولوگرام های رنگی وجود ندارد مگرمجوز رونوشت آن صادر گردد. در صورت هر برای برداشتن هولوگرام یا چسباندن مجدد آن بر روی محصول به صورت خودکار برای امنیت بیش تر آن تصویر متلاشی می شود.
در هولوگرام های پلی استر از موادی استفاده می شود که پس از برداشت الگوی نقطه ای بر جای می ماند و طراحی این نوع برچسب های تجاری مقرون به صرفه می باشد و در واقع ایمنی هولوگرام ها در وهله ی اول دارای اهمیت هستند.
برای امنیت بیش تر هولوگرام های طرح تجاری ثبت می گردد تا مشخص گردد این طرح تنها متعلق به شرکتتان می باشد.

برچسب امنیتی هولوگرام های تجاری

آشنایی با انواع هولوگرام های تجاری

 • هولوگرام های ساده و رنگی
 • هولوگرام های نقره ای ساده
 • هولوگرام های شفاف ساده
 • هولوگرام های چاپی تجاری
 • هولوگرام های سفارشی

کاربرد برچسب های امنیتی چند لایه

برچسب های چند لایه برای محافظت بیش تر هولوگرام ها در برابر مواد شیمیایی (الکل، گازییل و سایر مواد)و فرسودگی استفاده می شود. هولوگرام های چند لایه برای موارد زیر پیشنهاد می گردد:

 • کارت های اعتباری
 • بلیط های تفریحی (پارک های آبی،سواحل و تفرجگاه های هوایی)
 • ابزارهای جیبی(تلفن های همراه، تبلت و…)
 • برچسب های ابزارهای جانبی
 • برچسب های تجاری بسته به سفارش مشتریان نیز ساخته می شود.
چاپ برچسب های هولوگرام

مقاله زیر را حتما بخوانید:


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.