رنگ تراشه برچسب های هولوگرامی

بسیاری از تولید کنندگان برچسب های هولوگرامی رنگ های تراشه محدودی را انتخاب میکنند. به طور معمول این رنگ ها، رنگ های استاندارد نقره ای طلایی و مسی است. این امر میتواند بسیار محدود کننده باشد و در برخی موارد میتواند مانع از یک برچسب مطلوب هولوگرام باشد. تراشه هولوگرام میتوان در رنگ های مختلف ارائه شود. این به مشتریان این امکان را میدهد تا رنگ های تراشه را متناسب با بسته بندی شان، رنگ های برندشان، محصولات یا به سادگی به منظور افزایش دید و امنیت برچسب های هولوگرامی مطابقت دهند تراشه ها دارای درخششی فلزی و نوعی درخشنگی هستند که بر روی صحنه نمایش تکرار نمیشود.

برچسب های هولوگرامی

برچسب های هولوگرامی و سریال سازی

ردیابی مواردی چون محصولات، دستگاه ها، دارایی های با ارزش، گواهینامه ها، اسناد و مدارک دیگر برای اکثر سازمان ها ضروری است. اغلب شرکت ها نیاز به پیاده سازی یک سیستم برای کمک به آنها در انجام این کار دارند. بخشی از این سیستم این موارد را با اختصاص شماره های قابل شناسایی منحصر به فرد برای هر نوع اقلام پیگیری میکند. سپس این اعداد روی برچسب های هولوگرامی چاپ میشوند که به اقلام متصل میشوند. عنوان این روند سریال سازی می نامند.

برچسب های هولوگرام با اضافه کردن یک لایه ی اضافی به برچسب های سریال با اطمینان بیشتر امنیت و احراز هویت میکنند. سریال سازی را میتوان از طریق حکاکی لیزر و چاپ زنی انجام داد.

سنگ نما

مقاله زیر را حتما بخوانید:


ثبت تصویر هولوگرام در برچسب های هولوگرامی

ثبت تصویر هولوگرام رکوردی از هولوگرام برای استفاده در سراسر جهان است، که به طور منظم توسط اعضای IHMA ( و غیر عضو) به روز شده و تحت شرایطی از اعتماد و امنیت دقیق اداره می شود. با استفاده از ثبت تصویر هولوگرام، تولید کنندگان می توانند هولوگرامی را که در اختیار دارند را از کپی غیر قانونی هولوگرام موجود تشخیص داده و هرگونه کپی رایت را نقض کنند.

ثبت هولوگرام برای اعضای IHMA با استفاده از ثبت هولوگرام جدید آنلاین رایگان می باشد در حالی که برای غیر اعضا (سازمانهای گواهی و غیر گواهی شده ۱۴۲۹۸ ISO )هزینه ای برای تطابق سازمان با دستورات عملیاتی IHMA در ثبت نام مورد نیاز است.


مزایای سیستم ثبت نام، ثبت تصویر هولوگرام

  1. طراحی آثار هنری می تواند به صورت الکترونیکی مشاهده شود، در نتیجه بررسی طرح سریعتر انجام می شود.
  2. مراحل ثبت برای طرح شما سریعتر انجام می شود بدون فرم های سخت کپی.
  3. سهولت در استفاده از طریق اینترنت با استفاده از روش های ارتباطی امن

این سیستم جدید نه تنها برای استفاده راحت تر، کارامدتر و آسانتر است، بلکه یک بروزرسانی مهم و طراحی مجدد از الزامات ثبت برچسب های هولوگرامی را نشان می دهد که روشی مفیدتر را برای طراحی و استفاده امروز منعکس می کند.

IHMA امید دارد که این پیشرفت جدید برای ثبت تصویر برچسب های هولوگرامی مفید باشد و اعضا (غیر اعضا) را برای ادامه استفاده از ثبت تشویق کند، در نتیجه آنها و مشتریانشان را از جعل و تقلب غیر عمدی هولوگرام ها و نقض قوانین حق تکثیر حفاظت کند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.