ثبت تصویر هولوگرام در برچسب های هولوگرامی

ثبت تصویر هولوگرام رکوردی از هولوگرام برای استفاده در سراسر جهان است، که به طور منظم توسط اعضای IHMA ( و غیر عضو) به روز شده و تحت شرایطی از اعتماد و امنیت دقیق اداره می شود. با استفاده از ثبت تصویر هولوگرام، تولید کنندگان می توانند هولوگرامی را که در اختیار دارند را از کپی غیر قانونی هولوگرام موجود تشخیص داده و هرگونه کپی رایت را نقض کنند.

برچسب های هولوگرامی

ثبت هولوگرام برای اعضای IHMA با استفاده از ثبت هولوگرام جدید،به صورت آنلاین رایگان می باشد در حالی که برای غیر اعضا (سازمانهای گواهی و غیر گواهی شده ۱۴۲۹۸ ISO )هزینه ای برای تطابق سازمان با دستورات عملیاتی IHMA در هنگام ثبت نام در نظرگرفته اند.

سنگ نما

مقاله زیر را حتما مطالعه نمایید:


مزایای سیستم ثبت نام، ثبت تصویر هولوگرام

  1. طراحی آثار هنری می تواند به صورت الکترونیکی مشاهده شود، در نتیجه بررسی طرح سریعتر انجام می شود.
  2. مراحل ثبت برای طرح شما سریعتر انجام می شود بدون فرم های سخت کپی.
  3. سهولت در استفاده از طریق اینترنت با استفاده از روش های ارتباطی امن

این سیستم جدید نه تنها برای استفاده راحت تر، کارامدتر و آسانتر طراحی شده است، بلکه یک بروزرسانی مهم و طراحی مجدد از الزامات ثبت برچسب های هولوگرامی را نشان می دهد که روشی مفیدتر را برای طراحی و استفاده امروز منعکس می کند.

IHMA امیدوار است که این پیشرفت جدید برای ثبت تصویر برچسب های هولوگرامی مفید باشد، اعضا و (غیر اعضا) را برای ادامه استفاده ازثبت این سیستم ها تشویق کند، در نتیجه آنها سعی دارند که مشتریانشان را از جعل و تقلب غیر عمدی هولوگرام ها و نقض قوانین حق تکثیر حفاظت کند.


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.