فناوری هولوگرام سه بعدی

تحولات سریع در فناوری ارتباطات و اطلاعاتی تکنولوژی (ICT) از جمله ایده و خلق هولوگرافی و فناوری هولوگرام سه بعدی، تغییرات زیادی در بسیاری از زمینه های زندگی انسان ها ایجاد کرده است.

کاربرد هولوگرام های سه بعدی در آموزش

موسسات آموزشی همراه با کسب و کار در دنیای شرکت ها سریعا از خدمات فناوری هولوگرام سه بعدی از طریق ادغام فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش و پرورش، مدل های جدیدی از آموزش مثل یادگیری الکترونیکی، یادگیری از راه دور و یادگیری ترکیبی را تولید کرده اند.
(آمورش ترکیبی واژه ای است که به طور فزاینده ای برای توصیف نحوه یادگیری الکترونیکی همراه با روش های سنتی کلاس درس و مطالعه مستقل برای ایجاد یک متدولوژی آموزشی استفاده میشود.)

این مدل ها چهره یادگیری را به خوبی تغییر داده و نقش مهمی در افزایش جمعیت یادگیرنده داشته و همچنین فرصت مناسبی برای یادگیری در هر زمان یا مکان تهیه کرده است. به تازگی، پیشرفت های تکنولوژی نقش مهمی در بهبود روند آموزشی ایفا میکنند. به عنوان مثال ما موسسه های آموزشی زیادی را میبینیم که از ابزارهای پیشرفته فناوری مانند صفحه نمایش لمسی، و نرم افزار های جدید و… استفاده میکنند.

خواسته دانشمندان از خلق فناوری هولوگرام های سه بعدی

دانشمندان به سختی کار میکنند تا تکنولوژی پیشرفته ای را تهیه و ارائه دهند که در بسیاری از زمینه ها برای آن ها مفید باشد، فناوری هولوگرام سه بعدی یکی از خلاق ترین این راه حل هاست .هولوگرام ها از دنیای داستان های علمی تخیلی و فانتزی خارج شده اند و در حال تبدیل شدن به پول مشترک، بین لندن و نیویورک، سیدنی و بمبئی، شانگهای و مسکو هستند.

فناوری هولوگرام سه بعدی

کاربرد فناوری هولوگرام سه بعدی درکنفرانس ها

فناوری هولوگرام سه بعدی زنده میتوانند با مخاطبان خودشان از راه دور ارتباط برقرار کنند، چه آن ها گروهی باشند که به روی صحنه در حال اجرا باشند و یا یک سیاستمداری باشند که یک سخنرانی کلیدی و مهم را ارائه میدهد یا یک مدیر عاملی که جلسه تعاملی با همکارانش در سرتاسر جهان را برگزار میکند.

Musion Systems Limited (سیستم های مسیج محدود شده) شرکتی است مستقر در بریتانیا، و گواهی نامه منحصر به فرد جهانی برای سیستم پروژکتور هولوگرافی خط چشم است. تکنولوژی Musions eyeliner دارای چهره های سبک زندگی هولوگرافی با حرکت کامل و بدون تاخیر بین صدا و تصویر است.

تکنولوژی هولوگرام سه بعدی

با استفاده از سرعت بالا ۲۰ مگابیت بر ثانیه و اتصال به اینترنت MPLS به سادگی تبدیل آینده ی ارتباطات است.
بنابراین اگه میخواهید سخنرانی بزرگی بکنید، میتوانید گام های بزرگی به استیج بردارید نه این که فقط روی یک میز بنشینید، اگر میخواهید از تصاویر ویدئویی متحرک استفاده کنید آن ها به طور یکپارچه و منظم کنار شما ظاهر میشوند نه در یک مانیتور جداگانه.

شما میتوانید در زمان واقعی ارتباط برقرار کنید، بدون گذشت زمان. شما میتوانید آن ها را به طور واضحی که آن ها شما را میبینند ببینید. فقط تنها کاری که نمیتوانید بکنید این است که با آن ها دست دهید یا تقریبا حداقل فقط همین .
همه این ها فقط با تکنولوژی فویل خط چشم امکان پذیر است اما استفاده از آن بسیار فراتر از جلسه هیئت مدیره و مراحل سیاسی است. سرگرمی آموزش، طراحی و همکاری مهندسی، و همینطور محصول راه اندازی این لیست ادامه می یابد.

هولوگرام سه بعدی

مقاله زیر را حتما بخوانید:


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.