برچسب های هولوگرام

برچسب هولوگرام سه بعدی در طی سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده اند و برخی از برند های بزرگ از این فن آوری استقبال کرده اند، با دلایل کاملا خوب! هدف ازساخت برچسب هولوگرام ، نشان دادن هویت واقعی محصول و نیز محافظت از آن در برابر خطر جعل، است. قطعا به محصول جلوه ی زیبایی داده و اصالت و کیفیت بالای آن را نشان میدهد که همین علت استفاده کسب و کارهای بزرگ و حتی دولت و کارت های اعتباری شرکت ها از این برچسب هاست.

برچسب هولوگرام سه بعدی

کاربرد ها و ویژگی های برچسب هولوگرام سه بعدی

این دسته از برچسب های امنیتی می توانند تغییری اساسی در محصول اولیه ایجاد کنند که کمک به تمیز دادن آن ها از بین سایر محصولات موجود در بازار می کند. اگر می خواهید محصول تان متمایز باشد و نیز اطمینان حاصل کنید که جاعلان کالای تقلبی مشابه شما را ارائه نخواهند داد، هولوگرام های سه بعدی همان چیزی است که نیاز دارید.

یکی از ویژگی های برچسب امنیتی هولوگرام چگونگی طراحی هولوگرام می باشد که می توانند برای شما شخصی سازی شوند، یعنی می توانید هولوگرام سه بعدی را طراحی کنید که چیزی خاص درباره ی شرکت و یا محصول شما به نمایش بگذارد. برچسب هولوگرام در سایز ها و اشکال مختلف موجود بوده، از دایره تا مستطیل، و به محصول شما برچسبی جذاب و خاص داده که شاخص های زیبایی و امنیتی را در خود دارد.

فراتر از این ها، اضافه کردن برچسب های امنیتی هولوگرام به محصولتان آرامش خاطر مشتری را به دنبال دارد. جعل این برچسب ها بسیار دشوار بوده، چرا که نیازمند داشتن ماشین آلات گران قیمت و نیز هولوگرام مادر است که به شدت و دقت قابل کنترل هستند، پس می توانید مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند هولوگرام تقلبی بسازد.

فایده ی دیگر هولوگرام سه بعدی این است که تاثیر ماندگاری از محصول شما در ذهن به جای می گذارد. تاثیر اولیه بسیار مهم است، پس باید اطمینان حاصل کنید که اولین برداشت مشتری از کالای شما کاملا مثبت است. برچسب هولوگرام بسیار تاثیر گذار به نظر می آید. هولوگرامی با طراحی خوب از بالای طبقه های فروشگاه تا صندوق در ذهن مشتری باقی خواهد ماند.هولوگرام های ما فقط مختص به دغدغه های امنیتی فردی نیست، بلکه روی محصول شما زیبا به نظر آمده و مشتریان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

برچسب هولوگرام عادی

برچسب امنیتی هولوگرام

برچسب امنیتی هولوگرام برای کاربردهای امنیتی بیشماری ارائه می شود مثلا برچسب از کارت شناسایی شما مراقبت کند. از دیگر کاربردهای برچسب های امنیتی این است که به لوگوی شرکت شما ظاهری برجسته و زیبا می دهد که میتواند تصویر کالای شما را بیشتر نمایان کند.

شرکت های تولید کننده برچسب امنیتی یا هولوگرام امنیتی می توانند با توجه به مواد نشان دهنده ی دما، شماره ی سریال متوالی، بارکد، رنگ های مخصوص وسایر مواد و ترکیب این موارد، محصولی را تولید کنند تا نیازهای امنیتی شما را با توجه به بودجه تان برآورده کنند.

هولوگرام و برچسب امنیتی، به منظور جلوگیری از تقلب و جعل، طراحی، ساخته و آزمایش شده اند. به همین علت قابل تولید مجدد نیستند. در واقع برچسب امنیتی و هولوگرام ها سبب افزایش آگاهی از برند می شوند و همچنین قابل سفارش سازی برای برند و لوگوی شما می باشند. هولوگرام های چاپ سفارشی دارای امنیت بیشتری هستند. در این نوع از هولوگرام ها لوگوهای مورد نظر و شماره ی سریال در آن قرار می گیرد. علاوه بر موارد گفته شده این برچسب های هولوگرام طوری ساخته میشوند که اعتبار سنجی آنها سریع و آسان می باشد.

برچسب های هولوگرام عادی

این برچسب از انواع هولوگرام های سرد بوده بنابراین به عنوان یک محصول متداول و پرکاربرد می باشد که پس از برداشتن از روی سطح تخریب نمی شود ولی در تمامی سطوح امنیتی قابل ارائه میباشد. این نوع هولوگرام برای محصولاتی توصیه می شود که تخریب شوندگی برچسب هولوگرام برای آنان اهمیت ویژه ای ندارد.

ویژگی برچسب هولوگرام عادی

ویژگی بارز این نوع برچسب سهولت کاربرد و قیمت مناسب آن در تیراژهای انبوه می باشد.


موارد استفاده از برچسب های لمینتی

اگرچه چاپ های مخصوص برای اکثر کاربردها ماندگاری دارند اما برچسب های لمینتی را برای محافظت کامل در مقابل رنگ پریدگی و از بین رفتن چاپ به علت استهلاک و یا مواجهه با نور و یا تماس با پوست دست ساخته می شوند( الکل در ضد آفتاب ها و یا لوسیون های دستی و یا هر نوع ماده ی شیمیایی با پابه ی شیمیایی مانند گازوئیل).

موارد استفاده از برچسب های لمینیتی به صورت زیر می باشد:

  • برچسب های کارت شناسایی
  • در مکان های خاص( پارک های آبی، ساحل و یا مناطق اسکی)
  • ابزاری که در دست حمل می شوند ( موبایل …)
  • برچسب تجهیزات خاص

شرکت ایران هولوگرام با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب هولوگرام، برچسب امنیتی نموده است. تولید انواع هولوگرام با کاربری های متفاوت جهت رفع نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن تنوع در سلایق و نیاز های آنان با تلفیق هوشمندانه و هنرمندانه از فویل، چسب و کاغذ ضد کپی و به وسیله ماشین آلات پیشرفته تولید می شود، این شرکت با به کارگیری تیم متخصص و فنی قادر به طراحی و تولید انواع برچسبها با امکان درج تمامی ویژگیهای امنیتی آشکار و پنهان بوده و قادر به رفع نیاز مشتریان می باشد

هولوگرام

مقاله زیر را حتما بخوانید:


آخرین مقالات
دیدگاه‌ها
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.