" /> برچسب هولوگرامی چیست | برچسب های هولوگرامی چیست | برچسب هولوگرامی

برچسب هولوگرامی چیست؟

برچسب هولوگرامی رایج ترین و موثرترین راه برای تبلیغ و تصدیق برندهای تجاری است.ازآن جایی که این تکنولوژی در شکل برچسب است می توان آن را در هر محصول وکالایی به کار برد.استفاده از هولوگرام ها بسیار آسان (تنها با چسباندن و جداکردن )است.
-ظاهرچشمگیر و جذاب هولوگرام های اورست مارک تجاری را در میان رقیبان متمایز می کند و در عین حال ایمن بودن از دسترس جاعلان به دور است.
-هولوگرام ها با برچسب های چسبنده بر روی محصولات تجاری با ویژگی های نهان و آشکار ایمنی و سندیت محصول را دوبرابر می کنند.
-کارایی بالای هولوگرام ها آن را به طور گسترده در میان صنایع مختلف رایج می کند.
-طرح های سفارشی برچسب های هولوگرامی آن را در برابر هر گونه کلاهبرداری ایمن نگه می دارد.
-بسیاری از اسناد و محصولات تجاری به سبب دارا بودن مشخصه ی هولوگرامی انتخاب می شوند.
تکنولوژی هولوگرافی منحصر به فرد ظاهر جذاب ومحافظت از محصول را با ویژگی امنیتی دوچندان می سازد.

آشنایی با انواع برچسب های هولوگرامی

هولوگرام رولی شکل

برچسب هولوگرامی چیست

هولوگرام های قرقره ای و یا رولی شکل معمولا در کارگاه های تولیدی که در آن امکان چسباندن هولوگرام ها به صورت دستی امکان پذیر نیست ،استفاده می شود.هولوگرام هایی که به شکل قرقره تهیه می شود با شکاف حداقلی دو الی سه میلی متر در میان دو هولوگرام قرار می گیرند .این هولوگرام ها به دو صورت دستی و اتوماتیک به کار گرفته می شوند.این هولوگرام ها با ضخامت ۲۴/۳۶نیز تولید می شوند.

هولوگرام های ورقه مانند

برچسب هولوگرامی چیست

هولوگرام های ورقه مانند مناسب کاربردهای دستی اند .این هولوگرام ها در سایز ۶×۶تهیه می شوند.در هولوگرام های مربع و مستطیل با لبه های تیز شکافی وجود ندارداما در انواع گرد با گوشه ی گرد و دیگکر اشکال سفارشی به یک شکاف ۲الی ۳میلی متری نیاز است.این هولوگرام ها در ضخامت ۲۴/۳۶میکرون تهیه می گردند .

هولوگرام های چند برشه

برچسب هولوگرامی چیست

هولوگرام های چند برشه خود تخریب به صورت برچسب هایی هستند که در حین جداسازی به آسانی پاره می شوند .این هولوگرام ها در حین جدا سازی به تکه های کوچکتر تقسیم می شوند .این نوع هولوگرام به صورت ورقه ای ،قرقره ای ،در رنگ ها و طرح های مختلف تولید می شوند و به صورت گسترده در داروسازی ،لوازم های یدکی ،الکترونیک وتولید پارچه مورد استفاده قرار می گیرند.

هولوگرام های نفوذی

درحین تلاش هایی برای جداسازی هولوگرام ها ،چسباندن آن به یک ورقه نوارشفافی در قسمت پشتی فلزی قراردارد که جداشدنی نیست.این هولوگرام در اشکال مختلف قرقره ای ،ورقه ای و هم چنین در رنگ های مختلف تهیه می شود .ضخامت این هولوگرام در حدود ۲۴/۳۶میکرون است.

هولوگرام های نیمه نفوذی

برچسب های هولوگرامی چیست

این هولوگرام ها در صورت جداسازی از صفحه تخریب می شوند.این هولوگرام ها بسیارشکننده و ترد هستند .
این هولوگرام ها از هر گونه مبادله جلوگیری می کنند .در حالی که در برخی موارد پس از جداسازی هولوگرام ها قسمت های چسبناکی ازآن باقیس می مانند.عبارت های معمولی مانند “باز شده “،”باطل”،الگوهای در محل های دلخواه چاپ می شوند .این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و ورقه ای در رنگ های متفاوت وباضخامت ۲۴/۳۶میکرون تولید می شوند .

هولوگرام ها با اشکال متفاوت

برچسب های هولوگرامی چیست

هولوگرام ها در اشکال متفاوت مربعی ،مستطیلی،دایره ای ،بیضی ریالمربع و مستطیل با گوشه های گرد ویا اشکال سقارشی تولید می شوند. می توان ویژگی نفوذی هولوگرام را به اشکال متفاوت افزود.ضخامت این هولوگرام ۲۴/۳۶میکرون است و در اشکال قرقره ای و یا صفحه ای تولید می شود .

هولوگرام ها با رنگ های متفاوت


هولوگرام ها در رنگ های متفاوتی مانند قرمز،سبزآبی ،مسی ،طلایی ،نقره ای و…تولید می شوندو.ویژگی غیرقابل نفوذبودن به رنگ های مختلف هولوگرام افزوده می شود.این هولوگرام در اشکال قرقره ای ویا صفحه ای با ضخامت ۲۴/۳۶میکرون تولید می شوند.

هولوگرام های تبلیغاتی

 

هولوگرام های تبلیغاتی به منظور افزایش فروش و تبلیغات مورد استفاده قراذ می گیرند.این نوع هولوگرام ها در نمایشگا ه ها ،یادگاری ها ،مجله ها ،بروشورها ،کارت های یادگاری ،استفاده می شوند .این هولوگرام ها در طرح دیداری و گرافیکی جالبی تولید می شوند .این هولوگرام ها در اشکال قرقره ای و صفحه ای با ضخامت ۲۴/۳۶میکرون در طرح ورنگ های متفاوت تولید می شوند .

هولوگرام های اینستا گرام

برچسب های هولوگرامی چیست

 

در طرح های استیکرهای هولوگرامی معمولی عنوان هایی مانند “اصلی “،معتبر،ایمن و..حک شده است .رنگ این استیکرها معمولا نقره ای ،طلایی ،آبی ،قرمز و…است .این هولوگرام غیر قابل نفوذ هستند .هولوگرام های طرح داررا معمولا افرادی که به برچسب های سریع احتیاج دارند،استفاده می کنند.این هولوگرام ها در هر تعدادی تولید می شوند.این هولوگرام ها برای بلیت های ورودی نمایشگاه ها ،هدیه ها ،تبلیغات و…مناسب اند .

هولوگرام های شماره لیزری

برچسب های هولوگرامی چیست

 

هولوگرام های سری شماره دار محصولتان را از سایر محصولات متمایز می کند.اطلاعات متعددی همانند شماره بر روی سطوح هولوگرامی حک می شود.این هولوگرام به شکل ورقه ای ودر رنگ های مختلف تولید می شود و ضخامت آن در حدود ۲۴/۳۶میکرون است .این هولوگرام ها ویژگی غیر قابل نفوذی نیز دارد.

هولوگرام با نقش های شیمیایی

برچسب های هولوگرامی چیست

هولوگرام ها با نقش های شیمیایی برای کارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند .اطلاعات متعددی بر روی این صفحه ها حک می شود.این هولوگرام به شکل ورقه ای ودر رنگ های متفاوت تولید می شود .ضخامت این هولوگرام ها در حدود ۲۴/۳۶ میکرون است .این هولوگرام ها ویژگی غیرقابل نفوذی نیز دارند.

 

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

1 + 12 =