برچسب هولوگرام چیست؟

برچسب هولوگرام می تواند یکی از نوآورترین وقابل توجه ترین ابزار بازاریابی در اختیار شما باشد. نه تنها فوق العاده پیچیده و قابل توجه به نظر میرسند، بلکه تاثیری به یاد ماندنی در ذهن مشتریان ایجاد می کنند. طراحی متمایز برچسب هولوگرام برای شرکت شما می تواند کسب و کار حرفه ای شما را نشان دهد و اینکه چطور هر جنبه ای از ارتباطات خود را به طور جدی اتخاذ می کنید.

بهتر از همه، کارت های کسب و کار باریک با یک برچسب هولوگرام هستند که به آسانی در هر جا قابل حمل هستند، بنابراین همیشه شما چیزی برای شرکای تجاری، خریداران و مشتریان در دست دارید. آنها خصیصه ای بسیار بیشتر از کارت های کسب و کار منظم دارند، بنابراین به شما کمک می کنند تا تاثیری پایدار ایجاد کنید تا موجب شگفتی هر کسی شود که آن را دریافت می کند!

برچسب هولوگرام و راهکارهای تاثیر بر مشتریان

از متن بیرون رفتن

بحث کوچکی که به وضوح بارها بارها تکرار شده است یا کمک بیشتری نمی کند که رابطه دوستانه واقعی با مردم ایجاد شود. صحبت با مشتریان و خریداران مانند اینکه آنها افرادی واقعی هستند، و به طور فعال به آنچه شما می گویید گوش می دهند و اجازه دهید تا جریان گفتگو به طور طبیعی پیش رود. و این بخش بزرگی است که نشان می دهد افراد بیشتر از یک معامله کسب و کار با شما هستند.

ارائه یک پاسخ فوری

شما ممکن است با جنبه های دیگر کسب و کار مشغول باشید، اما زمانی که کسی با شما تماس بگیرد سعی کنید بدون اتلاف وقت پاسخ دهید. گفتن اینکه “ظرف ۴۸ ساعت” با شما تماس میگیرم می تواند خسته کننده باشد، و احتمال این وجود دارد که آنها به دنبال رقیبی باشند که سریعتر پاسخگو است. حتی اگر نمی توانید پاسخی قطعی ارائه کنید، توضیح شما بتواند این پیام را برساند و اینکه شما هرچه زودتر با آنها تماس می گیرید راه حلی است که می تواند از آنها دلجویی کرده و آنها را علاقه مند به کسب و کار خود نگه دارید.

پی ببرید که آنها دقیقا به چه چیزی نیاز دارند

و آن نیاز را به آنها برگردانید! با در نظر گرفتن زمان از آنها سوال بپرسید و اینکه دقیقا آنها به چه نیاز دارند، بنابراین شما می توانید بهترین راه حل سفارشی را به آنها ارائه کنید. زمانی که آنها تلاش زیاد شما را می بینند تحت تاثیر قرار گرفته و وفاداری آنها افزایش خواهد یافت.

از ظاهر و باطن سفارش خود آگاه باشید

هر آنچه ماموریت شرکت شما است، مطمئن باشید هر کسی از منشی گرفته تا مدارج بالاتر دائما خود را با آن تطبیق دهند. وقتی پرسیده می شود، هر یک از کارکنان باید قادر باشند به سرعت آنچه شرکت در حال انجام است را خلاصه بیان کند. به طور جدی هر مشتری یا خریدار را تحت تاثیر قرار دهند، تا بتوانند به شرکتی که می داند چه کاری انجام می دهد ایمان آورند.

آیا می خواهید مشتریان و خریداران خود را با برچسب هولوگرام تحت تاثیر قرار دهید؟ با ما تماس بگیرید و بگویید دقیقا به چه چیزی نیاز دارید و ما می توانیم هولوگرام سفارشی را برای کسب و کار شما طراحی کنیم.

 

برچسب هولوگرام

طراحی هولوگرام

بارکد هولوگرامی 

برچسب امنیتی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *