" /> هولوگرام سه بعدی چیست | هولوگرام سه بعدی | طرز ساخت هولوگرام سه بعدی | طراحی هولوگرام

آشنایی با هولوگرام سه بعدی

هولوگرام سه بعدی یکی از پر مخاطب ترین و مجذوب کننده ترین نوع تبلیغات در انواع رسانه ها از جمله تلویزیون و ویدئو های تبلیغاتی است. برچسب هولوگرام سه بعدی کیفیت بالایی دارد و به طور کامل می تواند شعار تبلیغاتی شما را به مخاطب نمایش بدهد. هولوگرام سه بعدی در واقع نمایش سه بعدی هولوگرام شما است که با آن می توانید هر چیزی که دلخواهتان باشد را به نمایش بگذارید.

کاربرد هولوگرام سه بعدی

هولوگرام سه بعدی

هولوگرام سه بعدی نمایش سه بعدی هر اشیایی می تواند باشد. در هولوگرام سه بعدی گاهی شخص می تواند از اختراع یا طرح جدید خود رونمایی کند. هولوگرام سه بعدی کیفیت کار را بالا برده و باعث می شود افراد زیادی به شرکت آن مراجعه کنند. این دستگاه اجسام و تصاویر را به گونه ای به نمایش می گذارد که بیننده تصور می کند تصاویر در هوا معلق هستند و از قدرت زیبایی بالایی برخوردار است. عملکرد آن مانند یک ویترین شیشه ای است.

کاربرد هولوگرام سه بعدی

طراحی هولوگرام  و برچسب امنیتی کاربرد های فراوانی دارد. از جمله آن می توان به استفاده در همایش ها، کنفرانس ها و دانشگاه ها و موسسات و سازمان ها و شرکت ها اشاره کرد. هولوگرام سه بعدی در آموزش های مجازی و در مکان های زیادی استفاده می شود و عمده کاربرد آن به صورت نمایش گذاشتن یک شی یا تقدیرنامه یا امثالهم می باشد. یکی دیگر از کاربرد های این دستگاه استفاده از آن در گالری های هنری و موزه ها می باشد. موزه ها کتیبه ها و اجسام تاریخی بسیار خاصی را دارند که می توان از این دستگاه برای نمایش آن استفاده کرد. این دستگاه به قدری کاربردی است که جوانان و نوجوانان را به موزه و دستاورد های آن علاقه مند می کند. به طور کل از این دستگاه برای اهدافی چون تبلیغ، بازاریابی، کسب و کار، اطلاع رسانی، رقابت، برند سازی، تجاری و فرهنگی و کودک می توان استفاده نمود. در کسب و کار ها نیز برای تمامی مشاغل مناسب و کاربردی است. نکته قابل اهمیت در استفاده از آن انتخاب بهترین محل برای قرارگیری آن است. همواره بهتر است نوع قابل حمل و ثابت آن را در مکان های شلوغ همراه با حفاظ نصب کنید و از قرار دادن در مکان های خلوت بپرهیزید چرا که بازدهی نخواهد داشت. هر چه مکان مورد نظر دارای فضای باز تر باشد به طوری که از پنج طرف بالا، چپ و راست و عقب و جلو دید داشته باشد بهتر است. چرا که کاربر می تواند از تمامی زوایا به تماشای داخل آن بپردازد. همچنین عده ی بیشتری از مخاطبان را پوشش می دهد. در نهایت با قرار دادن آن در فضاهای بسته مانند پشت به دیوار و جلوی ستون ممکن است نیمی از کارایی خود را از دست بدهد.

طراحی هولوگرام سه بعدی نمایشگر سه بعدی و تبلیغات

هولوگرام سه بعدی در تبلیغات جایگاه ویژه ای دارد به طوریکه مشتریان و مخاطبین بسیاری را به خود جذب می کند. به طور مثال اگر در یک مرکز خرید در یک مکان گردشگری و مسافران با زبان های مختلف یک نمایشگر سه بعدی از لوگو محصول خود را قرار بدهید در نهایت خواهید دید که افراد بسیاری را به مغازه یا به سمت محصول شما جذب می کند. نمایشگر سه بعدی در تبلیغات باعث شناخته شدن برند یا محصول شما می شود و می تواند تاثیر به سزایی در ذهن افراد ایجاد کند. تبلیغات عمدتا جهت برند سازی و به یاد آوردن انجام می شود. تاثیر یک هولوگرام سه بعدی بیشتر از یک تراکت یا بروشور محصولات شما می باشد. هولوگرام در بازاریابی نیز ایفای نقش می کند و می تواند به سادگی محصول را معرفی و در نهایت مشتری جذب کند. این دستگاه در مقایسه با دستگاه های تبلیغات لمسی بسیار محبوب تر و مورد پسند کاربران است. با استفاده از این دستگاه می توانید کاربران تان را متحیر کرده و به سوی محصول خود بکشانید. چرا که این دستگاه قابلیت نمایش از زوایای مختلف با نور مناسب را دارد و کنجکاوی کاربر را می انگیزد. این دستگاه در محیط های شلوغ و در مراکز خرید به خوبی بازدهی دارد.

طراحی هولوگرام سه بعدی

نمایشگر سه بعدی هولوگرام

نمایشگر سه بعدی در واقع تصویر دلخواه شما را به صورت چهار وجهی به نمایش می گذارد و می توانید با استفاده از آن یک تصویر غیر واقعی را به صورت واقعی نشان دهید. زمانی که افراد به آن نگاه می کنند متوجه می شوند که آن یک جسم واقعی است که زیبا و با کیفیت به نمایش در آمده است.  در نمایشگر سه بعدی انواع تصاویر دیجیتال و انواع اجسام فیزیکی و فانتزی امکان نمایش دارند و بدون محدودیت می توانید تصویر یا جسم مورد نظر خود را انتخاب کنید. زمانی که در این محفظه ی شیشه ای به نمایش در می آید کنجکاوی بسیاری را بر می انگیزد و حتی باعث فروش بیشتر محصول نیز خواهد شد.

آموزش ساخت هولوگرام سه بعدی

اگر می خواهید با طرز ساخت هولوگرام سه بعدی خانگی کوچک برای خود، و با شیوه کار آن بیشتر آشنا شوید می توانید با کمک گوشی موبایل خود یک طلق بسیار تمیز برداشته و به صورت هرم در آورید و جسم مورد نظر را در آن قرار بدهید. در نهایت آن را روی صفحه گوشی خود قرار بدهید. خواهید دید که نمایشگر سه بعدی کوچک شما آماده استفاده است.

اما در بحث صنعت به همین منوال با استفاده از تجهیزات خاص یک نمایشگر سه بعدی می سازند و برای نمایش اجسام و اشیاء مختلف از آن استفاده می کنند. حتی در خودرو سازی و طلاسازی و یا نمایش جدید ترین گوشی موبایل از آن استفاده می شود. بنابراین سایز هولوگرام سه بعدی بسیار مهم است. اگر بخواهید برای اجسام بزرگ استفاده کنید می توانید در سایز بزرگ در نظر بگیرید و متناسب با آن مکان بزرگی را از فضا برای قرار دادن آن ایجاد کنید.

هولوگرام سه بعدی

دستگاه نمایشگر سه بعدی

دستگاه نمایشگر سه بعدی نیازی به استفاده از عینک مخصوص برای تماشای جسم ندارد و بیننده می تواند با چشم غیر مسلح تصاویر را مشاهده کند. این دستگاه به نور حساس نیست و در هر ساعتی از شبانه روز می تواند تصاویر یا ویدئو کلیپ ها را به نمایش گذارد. نمایشگر سه بعدی به صورت قابل حمل قابل خرید و یا اجاره است. در برخی مکان ها این نمایشگر به صورت ثابت نصب شده و صرفا جسم یا تصویر مورد نظر را پخش می کند و دیگر قابل جابه جایی نخواهد بود. این نمایشگر سه بعدی در یک محفظه شیشه ای تمامی تصاویر را نمایش می دهد. این نمایشگر می تواند نسبت به تلویزیون های سه بعدی مزایای بیشتری داشته باشد از جمله شفافیت و دقت بسیار بالا در نمایش به طوری که شخص تصور می کند تصویر واقعی را رویت می کند. این نمایشگر های سه بعدی به گونه ای ساخته شده اند که کاربر تصور می کند داخل آن تاریک است. در واقعیت هم داخل آن تاریک است و به همین دلیل برای نمایش تصاویر در روز و یا شب مشکلی ندارد. این نمایشگر خطرناک نبوده و اگر به هر دلیلی صفحات آن شکسته شود خسارت وارد نمی کند.

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

13 + 13 =