" /> برچسب هولوگرام سه بعدی | ویژگی های برچسب هولوگرام سه بعدی

علت اهمیت برچسب هولوگرام سه بعدی

برچسب هولوگرام سه بعدی در طی سال های اخیر بیشتر و بیشتر شده اند و برخی از برند های بزرگ از این فن آوری استقبال کرده اند.و با دلایل کاملا خوب! هدف ازساخت برچسب هولوگرام , نشان دادن هویت واقعی محصول و نیز محافظت از آن در برابر خطر جعل , است. قطعا به محصول جلوه ی زیبایی داده و اصالت و کیفیت بالای آن را نشان میدهد که همین علت استفاده کسب و کارهای بزرگ و حتی دولت و کارت های اعتباری شرکت ها از این برچسب هاست.

کاربرد ها و ویژگی های برچسب هولوگرام سه بعدی

این دسته از برچسب های امنیتی می توانند تغییری اساسی در محصول اولیه ایجاد کنند که کمک به تمیز دادن آن ها از بین سایر محصولات موجود در بازار می کند.اگر می خواهید محصول تان متمایز باشد و نیز اطمینان حاصل کنید که جاعلان کالای تقلبی مشابه شما را ارائه نخواهند داد, هولوگرام های سه بعدی همان چیزی است که نیاز دارید.

یکی از ویژگی های برچسب امنیتی هولوگرام  چگونگی طراحی هولوگرام می باشدکه می توانند برای شما شخصی سازی شوند , یعنی می توانید هولوگرام سه بعدی را طراحی کنید که چیزی خاص درباره ی شرکت و یا محصول شما به نمایش بگذارد. در سایز ها و اشکال مختلف موجود بوده, از دایره تا مستطیل, و به محصول شما برچسبی جذاب و خاص داده که شاخص های زیبایی و امنیتی را در خود دارد.

فراتر از این ها, اضافه کردن برچسب های امنیتی هولوگرام به محصولتان آرامش خاطر مشتری را به دنبال دارد. جعل این برچسب ها بسیار دشوار بوده, چرا که نیازمند داشتن ماشین آلات گران قیمت و نیز هولوگرام مادر است که به شدت و دقت قابل کنترل هستند, پس می توانید مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند هولوگرام تقلبی بسازد.

فایده ی دیگر هولوگرام سه بعدی این است که تاثیر مادندگاری از محصول شما در ذهن به جای می گذارد. تاثیر اولیه بسیار مهم است, پس باید اطمینان حاصل کنید که اولین برداشت مشتری از کالای شما کاملا مثبت است. برچسب هولوگرام بسیار تاثیر گذار به نظر می آید. هولوگرامی با طراحی خوب از بالای طبقه های فروشگاه تا صندوق در ذهن مشتری باقی خواهد ماند.

هولوگرام های ما فقط مختص به دغدغه های امنیتی فردی نیست, بلکه روی محصول شما زیبا به نظر آمده و به مشتریان شما را تحت تاثیر قرار داده و از مایملک شما محافظت می کند.

برچسب هولوگرام سه بعدی

 

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

1 + 13 =