برچسب امنیتی هولوگرام های تجاری رنگی

در هریک از هولوگرام های تجاری رنگی از مهر مختص به آن استفاده می شود .برای ایمنی بیش تر هولوگرام  نام همان شرکت ثبت گردیده تا از تخلفات بعدی جلوگیری به عمل آید.
امکان جعل و رونوشت هولوگرام های رنگی وجود ندارد مگرمجوز رونوشت آن صادر گردد .در صورت هر برای برداشتن هولوگرام یا چسباندن مجدد آن بر روی محصول به صورت خودکار برای امنیت بیش تر آن تصویر متلاشی می شود .
در هولوگرام های پلی استر از موادی استفاده می شود که پس از برداشت الگوی نقطه ای بر جای می ماند و طراحی این نوع برچسب های تجاری مقرون به صرفه می باشد و در واقع ایمنی هولوگرام ها در وهله ی اول دارای اهمیت هستند .
برای امنیت بیش تر هولوگرام های طرح تجاری ثبت می گردد تا مشخص گردد این طرح تنها متعلق به شرکتتان می باشد .

آشنایی با انواع هولوگرام های تجاری

هولوگرام های ساده و رنگی

هولوگرام های نقره ای ساده

هولوگرام های شفاف ساده

هولوگرام های چاپی تجاری

هولوگرام های سفارشی

کاربرد برچسب های امنیتی چند لایه

برچسب های چند لایه برای محافظت بیش تر هولوگرام ها در برابر مواد شیمیایی (الکل ،گازییل و سایر مواد)و فرسودگی استفاده می شود .هولوگرام های چند لایه برای موارد زیر پیشنهاد می گردد:
کارت های اعتباری
بلیط های تفریحی (پارک های آبی،سواحل و تفرجگاه های هوایی)
ابزارهای جیبی(تلفن های همراه ،تبلت و…)
برچسب های ابزارهای جانبی
برچسب های تجاری بسته به سفارش مشتریان نیز ساخته می شود .

ویژگی های برچسب های هولوگرافی

برچسب های هولوگرافی به دلیل ویژگی نفوذ ناپذیری نقش مهمی در سطوح آهنی ،کارت های پی وی سی ،پلاستیک ،ورقه های رسی و…ایفا می کند .از این نوع از برچسب های هولوگرافی میتوان در برگه های یک لایه ،پارچه و سطوح مشبک و غیر قابل نفوذ نیز استفاده کرد.برخی از هولوگرام ها و برچسب های امنیتی برای مدارهای الکتریکی مناسب نیستند .لایه های متالیک نقره ای رسانا دارند و در اثر برخورد با مدار جریان هایی را ایجاد می کنند.

هولوگرام های تجاری

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

3 + 7 =