کاربرد برچسب های هولوگرامی خراشیدنی

 

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی دارای کاربری امنیتی, ضد انتقال به کالای دیگر, کد ضد دزدی, یک بار مصرف  و امنیت است. می توان با هر طرح و شکلی سفارشی شود. به طور گسترده در کارت های تلفن, کارت های دلتا, کارتهای بازی, کارت های سرمایه گذاری و غیره استفاده می شود.

ویژگی هولوگرام های مادر

هولوگرام مادر، قطعه ی نیکلی است که نقش کلیدی امنیتی را در ساخت هولوگرام ایفا می کند. ترکیب ویزگی های امنیتی مختلف مانند ۴بعدی,۳/۲ بعدی, ماتریکس نقطه ای, سه بعدی, دو بعدی, رنگ واقعی, متون مخفی در تصویر, متون میکرونی, لنزهای اُپتیکال, خطوط گیلوشه , چندکاناله, ۳۶۰”, خال خالی, انعکاسی و .. است که می تواند هولوگرام خوبی در مقابل جعل ایجاد کند.

اقسام هولوگرام ضد خدشه امنیتی

اقسام هولوگرام ضد خدشه امنیتی: طرح ها دارای مواد قابل رویت, شماره ی سریال, متالیزه شده, روزنه های امنیتی و شکل تاس مانند آن امنیت برچسب های هولوگرامی را افزایش می دهد. نشانگر خدشه/دستکاری, VOID ضد خدشه, ضد دستکاری اوریجینال, هانی کامب(شانه عسلی), نشانگرهای قابل رویت.

اقسام  برچسب های هولوگرامی با حکاکی لیزری

برچسب های هولوگرامی با حکاکی لیزری شماره/لوگو/متن/ رنگ سیاه روی لوگو/متن/شماره/بارکد چاپ شده.

خدمات هولوگرام AFC
  • طراحی: طراحی رایگان, طراحی سفارشی متن, لوگو , شماره ی سریال و ..
  • رنگ: رنگهای سفارشی, نقره ای, رنگی, برچسب های هولوگرامی شفاف یا رنگی
  • موارد استفاده: تبدیل کد, ضد جعل
  • مواد : پوشش خاکستری, پوشش های سازگار با لیزر, پوشش سیاه, پوشش مواج
  • سایز: سفارشی, در پانل هایی با سایز ۱۵۰*۱۶۰ میلیمتر موجود است.
  • ظاهری مطلوب و موارد امنیتی می تواند به طراحی نوار کمک کند.
  • دائمی, یکبار مصرف, نشانگر کامل خدشه, برچسب های هولوگرامی نشانگر خدشه موجود هستند.
  • مشتری ها علاقه مند به برچسب های هولوگرافی برای امنیت و زیبایی و تبلیغ محصولاتشان هستند.
هولوگرام چیست؟

هولوگرام تکنیکی است که به امواج ساطع شده از جسم امکان ثبت می دهد و بعدها می توان آن را بازسازی کرد و آن را ظاهر نمود درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و این مساله بستگی به ابزار ثبت در هنگام ثبت تصویر شی دارد.با تغییر موقعیت و جهت تصویر نیز تغییر می کند درست مانند اینکه جسم در آنجا حضور دارد و به این ترتیب تصویر ثبت شده از جسم ( هولوگرام) حالتی سه بعدی پیدا می کند.

برچسب هولوگرامی چیست؟

برچسب های هولوگرامی برای جلوگیری از جعل, دزدی, دستکاری و سرقت استفاده می شوند.یکی از انواع آن در صورت جدانمودن, سطح برچسب نیز خراب می شود و این برچسب ها یکبار مصرف هستند. نوع دیگری از آن ها دائمی بوده, و حتی در صورت جداشدن, سطح برچسب همچنان در وضعیت خوبی خواهد بود. تصویر هولوگرام دارای طراحی خاصی است که قابل کپی شدن با اسکن نیست و مانع از سرقت و جعل می شود.

برچسب های هولوگرامی خراشیدنی

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

12 + 1 =