" /> شرایط سفارش هولوگرام | آشنایی با شرایط سفارش هولوگرام | سفارش هولوگرام

شرایط سفارش هولوگرام

شرکت چاپ هولوگرام ایران با استفاده از دانش روز دنیا و همسو با پیشرفت صنعت هولوگرام اقدام به تولید انواع برچسب های امنیتی هولوگرام در داخل کشور می نماید.
این برچسب ها جهت رفع نیاز مشتریان و با در نظر گرفتن تنوع در سلایق و نیاز های آنان با تلفیق هوشمندانه و هنرمندانه از فویل، چسب و کاغذ و به وسیله ماشین آلات پیشرفته تولید می شود، این شرکت قادر به تولید انواع برچسب های هولوگرام با امکان درج تمامی ویژگیهای امنیتی آشکار و پنهان بوده و قادر به رفع نیاز مشتریان میباشد. شرایط سفارش هولوگرام به صورت زیر می باشد:

شرایط سفارش هولوگرام

۱- فروشنده متعهد می شود محصول را مطابق مشخصات مندرج در فرم سفارش به خریدار تحویل نماید.
۲- فروشنده متعهد می گردد برچسب های هولوگرام را پس از تکمیل مراحل دریافت سفارش و طی شدن مدت ذکر شده در پیش فاکتور تحویل نماید.
۳- فروشنده متعهد به حفظ انحصار برچسب های امنیتی هولوگرام با مشخصات مندرج در فرم سفارش می باشد.
۴- مبلغ و مقدار مندرج در پیش فاکتور پس از تایید خریدار و شروع تولید قطعی بوده و امکان تغییر و یا انصراف سفارش از طرف خریدار نمی باشد و خریدار متعهد به اجرای تعهدات خود مطابق بند ۶ می باشد.
۵- برچسب های هولوگرام در محل دفتر فروشنده (آدرس مندرج در پیش فاکتور) به نماینده معرفی شده از سوی خریدار تحویل و صورت مجلس خواهد شد، تعداد تحویلی را شمارش و تحویل گرفته و صورت مجلس را امضا نماید، هرگونه اعتراض بعدی مورد پذیرش نخواهد بود.
۶- خریدار متعهد می گردد بلافاصله پس از تایید پیش فاکتور نسبت به پرداخت ۵۰% مباغ سفارش اقدام نماید.
تبصره: خریدار متعهد میگردد ارزش هر محموله بر چسب تحویلی را همزمان با تحویل و پس از کسر در صدی از پیش پرداخت به نسبت ارزش برچسب تحویلی به فروشنده نقدا پرداخت نملید.
۷- خریدار متعهد میگردد بلافاصله پس از اعلام فروشنده برای دریافت برچسب های آماده اقدام نماید.

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

2 + 1 =