تهیه کنندگان برچسب های بارکد هولوگرام دار

بارکد هولوگرام دار

بارکد هولوگرامی نوعی داده هستند که توسط ماشین های مخصوص قابل خواندن بوده و مرتبط با کالایی هستند که روی آن درج شده اند. آنها با خطوطی با اندازه متفاوت و فواصل متغیر نشان داده می شوند. پهنای هر خط اطلاعات خاصی را درباره ی قیمت آن کالا ارائه می دهد. معمولا با اسکنر های اپتیکی اسکن می شوند که قادرهستند اطلاعات ذخیره شده روی برچسب بارکد هولوگرام دار را بخوانند.

برچسب های بارکد هولوگرام دار  می توانند روی محصولات متفاوتی پرینت شوند. تولید کنندگان کالا, سری خاص خودشان را روی محصول درج می کنند تا بتوانند رد محصول تولیدی خود را داشته باشند.

نقش اصلی بارکد هولوگرامی چیست

نقش اصلی بارکد هولوگرامی جلوگیری از تقلب و یا تقلید در کالاست. بعلاوه, سازندگان می توانند محصولات خود را دنبال کنند. همچنین به آنها کمک می کند تا هر نوع آسیبی به محصول را شناسایی کرده و پیگیر کیفیت محصولات خود باشند.

چاپ بارکد هولوگرامی نیازمند برچسب بارکد هولوگرافی خاص خودش است. همینطور نیازمند سازندگان با تجربه بارکد است. سازنده ی متبحر برچسب بارکد کمک به امنیت محصول در قبال تقلب می کند. انتخاب تولید کننده ی برچسب بارکد کار زمان بری است. همیشه پیشنهاد می شود تا درباره ی تولید کنندگان و نوع محصولات تولیدی شان تحقیق کرد.

مشتریان باید درباره ی انتخاب برچسب بارکد هولوگرام دار  بسیار دقت کنند. مواردی وجود دارند که مشتری به علت بارکد اشتباهی متضرر شده و نتوانسته پیگر محصولات آسیب دیده شود.

روش های هولوگرافی برچسب بارکد هولوگرام دار بسیار پیچیده است و محدودیت ندارد. به علت پیچیدگی موجود در برچسب بارکد, محصولات قابل کپی برداری نیستند و امن خواهد ماند.

انواع برچسب های هولوگرافی

برچسب های بارکد هولوگرام دار ساده

در شکل ها و اندازه های مختلفی تولید می شود تا نیازهای تولیدکنندگان را برطرف کند.

 برچسب های بارکد هولوگرام دار  پیش چاپ شده

این بارکد هولوگرامی برای سازندگان کالا تعبیه شده و بلافاصله قابل استفاده هستند.برای محصولات مصرفی مشتری که به صورت روزانه تولید می شوند قابل استفاده هستند.

 بارکد هولوگرامی محصولات

روش شناسایی محصولات از طریق بارکد هولوگرامی  بسیار ساده است. بارکدها باید به محصول چسبانده شوند. بارکد باید در وضعیت قابل استفاده باشدو نیز در چرخه ی تولید باشد مانند خروج از کارخانه. انواع مختلف برچسب بارکد هولوگرام دار محصولات وجود دارد که در بازار موجود است مانند بارکدهای قابل جدا شدن. این بارکد ها را می توان بعد از خرید از محصول جدا کرد. سایر نمونه ها مانند اکو-لیبل که با طبیعت سازگاری دارند.

 برچسب امنیتی
طراحی هولوگرام
 کاغذ ضد کپی

 

 

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

4 + 9 =