هفت روش تکنولوژی هولوگرافی برای یادگیری بهتر

 

توسعه ی تکنولوژی باعث تغییر رویکرد آموزشی شده است .پروژکتورها و تخته های هوشمند جایگزین تخته های سیاه که زینت بخش دیوار مدارس بودند ،شده اند .در بعضی از کلاس های مجازی از چنین ابزارهایی برای گردهمایی دانش آموزان ،میهمانان و معلمان به دنیای مجازی استفاده شده اند .
تکنولوژی هولوگرافی تازه ظهور در دوره ی آغازین به سر می برد و از لحاظ اقتصادی هزینه ی بالایی دارد.امید است در سال های آتی استفاده از این تکنولوژی مقرون به صرفه و رایج شود .

 تکنولوژی هولوگرافی و  ارتقا فرآیند آموزشی

 

حضور زنده ی کارشناسان در تصاویر سه بعدی

تصور کنید جراحی در حال آموزش اعمال جراحی به دانشجویان بدون حضور در محیط می باشد .و یا کارشناسان خودرو که اجزای موتور و یا دینامیک را به صورت سه بعدی معرفی می کنند .امکان بهسازی و توسعه ی برنامه های تصویری سه بعدی نا محدود است .

تماس جغرافیایی با نقاط دور دست

ارتباط دو کلاس اسپانیایی و انگلیسی برای برقراری ارتباط و تبادل نظر و گردآوری اطلاعات جامع درباره ی دو زبان بدون گذر از اقیانوس ها بسیار جالب است .امروزه گردآوری دانش آموزان از سراسر نقاط جهان از طریق اینترنت بسیار آسان گشته است .

ارسال هم زمان مقالات به تمامی کلاس ها و نقاط دنیا

تکنولوژی هولوگرافی تصویری به سخنران این امکان را می دهد که مقاله ی خود را در سراسر دنیا انتشار دهد .کارشناسان حرفه ای و تحصیل کردگان با شکستن مرزهای زمانی و مکانی می توانند مهارت خویش را به همگان انتقال دهند .

آموزش از راه دور

این مرحله را یک گام جلوتر بدانید ،اگر این تکنولوژی مقرون به صرفه گردد دانش آموزان با پروژکتورهای هولوگرافی کوچک قادر خواهند بود در اتاقشان در سخنرانی ها ومقالات ارائه شده توسط اساتید شرکت کنند .راه دیگر برقراری ارتباط از طریق تبادل نظر و پاسخ به سوالات اساتید از طریق سیستم های صوتی می باشد .

دسترسی به راه های دور در فضای سه بعدی

باتکامل تکنولوژی هولوگرافی ،دانش آموزان و معلمان می توانند فاصله ی بین یکدیگر را درک کنند .در نظر بگیرید با مطالعه ی کلوسیم با استفاده از عکس های سه بعدی سفری مجازی به نقاط دور دست داشته باشید.

ابعاد جدید از محتویات تکنولوژی هولوگرافی

مفاهیم تعریف شده از تکنولوژی هولوگرافی به تصوراتمان محدود می شود .ابتکارکنندگان قادر خواهند بود تفکرات خود را به مرحله ی عمل برسانند.برای بهبود سخترانی ، صدا و تصاویر به محتویات آن افزوده می شود .

بازگشت به گذشته در فضای مجازی

آیا همگام سازی سبب ایجاد موقعیت جدید می شود ؟آیا درز مان امضای اعلامیه ی استقلال حضور داشته اید ؟آیا کودکان می توانند غرق شدگی در آب را بدون تجربه ی آن صحنه درک کنند ؟

تکنولوژی هولوگرافی به سرعت راه خود را در آموزشگاه ها بازکرده و رواج یافته است .و درجه ی بالایی از هیجان و مشارکت را دربین دانش آموزان برای یادگیری بیش تر به همراه دارد.

تکنولوژی هولوگرافی

 

هولوگرام
طراحی هولوگرام
بارکد هولوگرامی

 

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

7 + 15 =