نمایش هولوگرام از طریق موبایل

در لیستی از مواردی که می تواند نزدیک بودن آینده را نشان دهد، هولوگرام هایی است که امروزه بر روی وسایل و اشیای مختلفی همچون پنیر ها وجود دارد . اما توانایی نمایش دادن هولوگرام از طریق تلفن های همراه می تواند حس خوبی در فرد ایجاد کند و به اوبگوید که آینده پشت در است .

نمایش هولوگرام از طریق موبایل

  ساخت هولوگرام شخصی

این نوع هولوگرام های شخصی که به نظر پیچیده می رسد با استفاده از ابزارها و فناوری های ساده ای تشکیل شده اند . شما به یک تلفن همراه ، یک چاقوی تیز ، نوار چسب و یک قاب سی دی قدیمی به علاوه ی یک قالب کاغذی نیاز دارید . شما می توانید این قالب را چاپ کنید و سپس آن را بر روی قاب سی دی قرار دهید و بر اساس شکل، با استفاده از یک چاقوی تیز آن را برش دهید . آن را با نوار چسب به شکل یک هرم در آورید و زمانی که آن را روی تلفن همراه خود می گذارید، نتیجه ی حاصل یک هولوگرام از خواننده ی معروف است . شما می توانید از این روش برای تماشای زنده ی فیلم ها و آهنگ های خواننده های مشهوری همچون دیو گان استفاده کنید .

الی استانبرگ(Eli Stonberg) از شرکت تولید کننده ی این پروژه می گوید: ” در مورد چرخه ی بازیابی پوشش ها و قالب های قدیمی سی دی و تبدیل آن به یک تجربه ی جالب و خوب از موسیقی یک واقعیت و حرکت سمبولیک وجود دارد .”
تماشای زنده ی فیلم و موسیقی در یک قطعه ی دوبعدی ، نمونه ای از تقارن در واقعیت است . در این حالت چهار تصویر با هم و همزمان حرکت می کنند اما به صورت مسطح دیده نمی شود بلکه بیننده یک تصویر دو بعدی را مشاهده خواهد کرد.برای کمک به این فرآیند شرکت ضبط فیلم وموسیقی کلمبیا که کار ساخت و انتشار آلبوم دیو گان را به عهده داشت، یک فیلم آموزشی مرحله به مرحله ایجاد کرده است که به افراد کمک می کند هولوگرام شخصی خود را برای لمس واقعی فیلم ایجاد کنند.

استانبرگ در این باره می گوید: ” این تجربه از موبایل تا تبلت، تلویزیون و حتی دستگاههای بزرگتر نیز قابل مشاهده است و همین مقیاس پذیر بودن برای ما بسیار جالب بود. امیدواریم بتوانیم نصب و راه انداز واقعی به همراه آن داشته باشیم. ما می توانیم حتی نسخه ی کوچکتر از این هرم را برای ساعت های هوشمند نیز بسازیم.”
این موضوع نشان می دهد که آینده نزدیک است و البته اینکار توسط یک روبات پیشخدمت و یا یک اسکلت نشان داده نشده است . بلکه استفاده از فناوری هولوگرام  است که کاربرد آن در منزل می تواند ایده ی خوبی باشد.

طرز ساخت هولوگرام

سفارش چاپ هولوگرام

راه های ارتباطی 

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

4-22924203-021

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

1 + 11 =