کاربرد هولوگرام های دیجیتالی

هولوگرام های دیجیتالی به شما اجازه ی تجسم سه بعدی داده ها را از هر زاویه میدهد و جزئیاتی را نمایان میکند که در هولوگرام های دو بعدی قابل رویت نیستند.
این هولوگرام ها حضار را فریفته میکنند و نیازی به شیشه نداشته و از طریق احضار و انگیزش حدی از انعطاف پذیری را به شما ارائه میکند.
هولوگرام های دیجیتالی در زمینه های تصورات پزشکی و تفکر علمی و طراحی مهندسی ارائه میگردند.اگر چیزی را درکنار کامپیوتر میخواهید که سه بعدی نیز باشد میتوان هولوگرام بسازند.

انواع مدل های هولوگرام

به طور کلی هولوگرام میتواند یک مدل کدی یا اسکن شده یا مدل ریاضی ،اطلاعات مشبک و یا تعداد بی شماری از اعداد باشد.شما می توانید آن را نامگذاری کنید. هولوگرام های ساخته شده میتواند  از ساختار ریزاتم گرفته تا به اندازه ی جهان ساخته شوند.همچنین میتوان اطلاعات را در هولوگرام های رنگی سه بعدی که در تکنولوژی چاپ هولوگرافیک پیشرفته به کار میروند، درج کرد.

هولوگرام دیجیتالی

شرکت بعد نگار ایرانیان از حمایت تک تک مشتریان برخوردار می باشد.درست از زمانی که برای نخستین بار با ما از طریق دریافت محصولتان ارتباط برقرار میکنید.
ما میتوانیم به شما در زمینه های تولید برچسب امنیتی ، چاپ و تولید هولوگرام ، چاپ و پرینت انواع بارکد هولوگرامی  و هولوگرام امنیتی و …خدمات ارائه نماییم.

انواع طراحی هولوگرام

چاپ هولوگرام در تهران
ساخت هولوگرام

راه های ارتباطی 

آدرس: تهران بلوار میرداماد روبروی بانک مرکزی خیابان آقازاده فر (اطلسی سابق) کوچه نامی پلاک 10 طبقه اول

4-22924203-021

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

6 + 13 =