رنگ تراشه برچسب هولوگرامی

بسیاری از تولیدکنندگان هولوگرام رنگ های تراشه محدودی را برای برچسب ها انتخاب میکنند . به طور معمول این رنگ ها ,رنگ های استاندارد نقره ای طلایی و مسی است . این امر میتواند بسیار محدود کننده باشد و در برخی موارد میتواند مانع از یک برچسب مطلوب هولوگرام باشد .
تراشه هولوگرام میتواندر رنگ های مختلف ارائه شود . این به مشریان  این امکان را میدهد تا رنگ های تراشه را متناسب با بسته بندی شان ,رنگ های برندشان، محصولات یا به سادگی به منظور افزایش دید و امنیت برچسب ها مطابقت دهند  تراشه های  دارای درخششی فلزی و نوعی درخشنگی هستند که بر روی صحنه نمایش تکرار نمیشود .

برچسب های هولوگرامی

 برچسب های هولوگرام و سریال سازی

ردیابی مواردی چون محصولات , دستگاه ها, دارایی های با ارزش , گواهینامه ها ,اسناد و مدارک دیگر برای اکثر سازمان ها ضروری است . اغلب شرکت ها نیاز به پیاده سازی یک سیستم برای کمک به آنها در انجام این کار دارند . بخشی از این سیستم این موارد را با اختصاص شماره های قابل شناسایی منحصر به فرد برای هر نوع اقلام پیگیری میکند . سپس این اعداد روی برچسب های هولوگرام چاپ میشوند که به اقلام متصل میشوند . عنوان این روند سریال سازی می نامند.
برچسب های هولوگرام با اضافه کردن یک لایه ی اضافی به برچسب های سریال با اطمینان بیشتر امنیت و احراز هویت میکنند .سریال سازی را میتوان از طریق حکاکی لیزر و چاپ زنی انجام داد.

برچسب هولوگرامی

 

 

 بارکد هولوگرامی

برچسب امنیتی

 

 

 

در ارتباط باشید

آدرس: تهران - بلوار میرداماد - خیابان شهید امیرسهیل تبریزیان - کوچه نامی پلاک 10

021-26405905-8

info@hologramiranian.com

درخواست مشاوره

8 + 14 =